О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 июня 2018 года № 25/281-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 27 июня 2018 года № 4650
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4305, опубликовано 21 декабря 2017 года в газете "Южный Казахстан" и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 декабря 2017 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 501 412 247 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 658 021 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 246 645 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 463 499 581 тысяч тенге;
2) затраты – 499 342 449 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 946 381 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 353 322 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 406 941 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 701 960 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 701 960 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 23 578 543 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 23 578 543 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2018 год нормативы распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты:
района Байдибека – 75,5 процентов;
Казыгуртского района – 45,5 процентов;
Мактааральского района – 39,0 процентов;
Ордабасынского района – 81,5 процентов;
Отрарского района – 73,2 процентов;

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 21 маусымдағы № 25/281-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 27 маусымда № 4650 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 111-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4305-нөмірмен тіркелген, 2017 жылғы 21 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 22 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 501 412 247 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 33 658 021 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 246 645 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 463 499 581 мың теңге;
2) шығындар – 499 342 449 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 22 946 381 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26 353 322 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 406 941 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 701 960 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 701 960 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 23 578 543 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 23 578 543 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының – 75,5 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 45,5 пайыз;
Мақтарал ауданының – 39,0 пайыз;
Ордабасы ауданының – 81,5 пайыз;
Отырар ауданының – 73,2 пайыз;

Сайрамского района – 43,0 процентов;
Сарыагашского района – 36,2 процентов;
Сузакского района – 62,9 процентов;
Толебийского района – 49,9 процентов;
Тюлькубасского района – 88,5 процентов;
Шардаринского района – 54,1 процентов;
города Арысь – 72,3 процентов;
города Кентау – 78,0 процентов;
города Туркестан – 55,4 процентов;
города Шымкент – 51,3 процента;
в областной бюджет от:
района Байдибека – 24,5 процентов;
Казыгуртского района –54,5 процентов;
Мактааральского района – 61,0 процентов;
Ордабасынского района – 18,5 процентов;
Отрарского района – 26,8 процентов;
Сайрамского района – 57,0 процентов;
Сарыагашского района – 63,8 процентов;
Сузакского района – 37,1 процентов;
Толебийского района – 50,1 процентов;
Тюлькубасского района – 11,5 процентов;
Шардаринского района – 45,9 процентов;
города Арысь – 27,7 процентов;
города Кентау – 22,0 процентов;
города Туркестан – 44,6 процентов;
города Шымкент – 48,7 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты - 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) - 50 процентов;
по социальному налогу, кроме Тюлькубасского района, в районные (городов областного значения) бюджеты - 50 процентов;
в бюджет Тюлькубасского района – 100 процентов;
в областной бюджет, кроме Тюлькубасского района, от районов (городов областного значения) - 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты - 100 процентов.";
пункт 4 дополнить абзацами 10, 11 следующего содержания:
"на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования.";
пункт 5 дополнить абзацем 6 следующего содержания:
"управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области.";
в пункте 6 строки:
"на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;" изложить в следующей редакции:
"на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Сайрам ауданының – 43,0 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 36,2 пайыз;
Созақ ауданының – 62,9 пайыз;
Төлеби ауданының – 49,9 пайыз;
Түлкібас ауданының – 88,5 пайыз;
Шардара ауданының – 54,1 пайыз;
Арыс қаласының – 72,3 пайыз;
Кентау қаласының – 78,0 пайыз;
Түркістан қаласының – 55,4 пайыз;
Шымкент қаласының – 51,3 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 24,5 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 54,5 пайыз;
Мақтарал ауданынан – 61,0 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 18,5 пайыз;
Отырар ауданынан – 26,8 пайыз;
Сайрам ауданынан – 57,0 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 63,8 пайыз;
Созақ ауданынан – 37,1 пайыз;
Төлеби ауданынан – 50,1 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 11,5 пайыз;
Шардара ауданынан – 45,9 пайыз;
Арыс қаласынан – 27,7 пайыз;
Кентау қаласынан – 22,0 пайыз;
Түркістан қаласынан – 44,6 пайыз;
Шымкент қаласынан – 48,7 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 50 пайыз;
облыстық бюджетке аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша Түлкібас ауданынан басқа аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 50 пайыз;
Түлкібас ауданының бюджетіне – 100 пайыз;
облыстық бюджетке Түлкібас ауданынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 100 пайыз болып белгіленсін.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 10, 11 абзацтармен толықтырылсын:
"жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге;
ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 6 абзацпен толықтырылсын:
"облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы бойынша.";
6-тармақта:
"коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға;" деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Южно-Казахстанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Южно-Казахстанской области;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Южно-Казахстанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
областного маслихата З. Чалданов
Секретарь областного маслихата К. Балабиев
Приложение к решению
Южно-Казахстанского
областного маслихата

2. "Оңтүстiк Қазақстан облыстық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Оңтүстік Қазақстан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы З. Чалданов
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Балабиев

485 851
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
10 722 902
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1 233 313
271
Управление строительства области
19 156 395
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
18 842 819
086
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
313 576
285
Управление физической культуры и спорта области
4 366 477
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
3 936 818
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
429 659
4
Техническое и профессиональное, послесреднее образование
17 202 493
253
Управление здравоохранения области
704 396
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
686 637
044
Оказание социальной поддержки обучающимся по программам технического и профессионального, послесреднего образования
17 759
261
Управление образования области
15 550 972
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
15 550 972
271
Управление строительства области
947 125
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
947 125
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
3 885 071
253
Управление здравоохранения области
270 109
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
270 109
261
Управление образования области
3 614 962
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 614 962
6
Высшее и послевузовское образование
24 300
261
Управление образования области
24 300
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
24 300
9
Прочие услуги в области образования
5 228 061
261
Управление образования области

485 851
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 722 902
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 233 313
271
Облыстың құрылыс басқармасы
19 156 395
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
18 842 819
086
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
313 576
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
4 366 477
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
3 936 818
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
429 659
4
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру
17 202 493
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
704 396
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
686 637
044
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламалары бойынша оқитындарға әлеуметтік қолдау көрсету
17 759
261
Облыстың білім басқармасы
15 550 972
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
15 550 972
271
Облыстың құрылыс басқармасы
947 125
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
947 125
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
3 885 071
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
270 109
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
270 109
261
Облыстың білім басқармасы
3 614 962
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
3 614 962
6
Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру
24 300
261
Облыстың білім басқармасы
24 300
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
24 300
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
5 228 061
261
Облыстың білім басқармасы

142 097
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
9 596 994
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
20 678 223
1
Социальное обеспечение
12 284 644
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 484 520
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
583 006
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
265 807
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 395 364
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
472 529
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
462 945
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
8 100 641
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
204 228
261
Управление образования области
127 019
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
113 122
037
Социальная реабилитация
13 897
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
673 105
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
612 097
037
Социальная реабилитация
61 008
2
Социальная помощь
2 182 644
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 182 644
003
Социальная поддержка инвалидов
2 159 601
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов

142 097
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
9 596 994
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
20 678 223
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
12 284 644
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 484 520
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
583 006
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
265 807
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 395 364
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
472 529
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
462 945
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 100 641
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204 228
261
Облыстың білім басқармасы
127 019
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
113 122
037
Әлеуметтік сауықтандыру
13 897
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
673 105
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
612 097
037
Әлеуметтік сауықтандыру
61 008
2
Әлеуметтiк көмек
2 182 644
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 182 644
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
2 159 601
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

23 043
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 210 935
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 110 150
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
125 023
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
176 204
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 215 705
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
50 456
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 077 304
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
389 858
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 736
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 736
270
Управление по инспекции труда области
69 269
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
67 669
003
Капитальные расходы государственного органа
1 600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
31 005 234
1
Жилищное хозяйство
13 481 280
271
Управление строительства области
13 481 280
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
10 003 545
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 477 735
2
Коммунальное хозяйство

23 043
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 210 935
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 110 150
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 023
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
176 204
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 215 705
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
50 456
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 077 304
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
389 858
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 736
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 736
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
69 269
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 669
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
31 005 234
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 481 280
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 481 280
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 003 545
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 477 735
2
Коммуналдық шаруашылық

141 251
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
248 439
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
71 875
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 124
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
169 139
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
4 005 531
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
7 200
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
142 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
369 720
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
363 126
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 950
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
3 500 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
1 900 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 433 518
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 500 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 828
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
475 890
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
253 233
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
25 016
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

141 251
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
248 439
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
71 875
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 124
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
169 139
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
4 005 531
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
7 200
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
142 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
369 720
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
363 126
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 950
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
3 500 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
1 900 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 433 518
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 500 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 828
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
475 890
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
253 233
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
25 016
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру