О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 28 августа 2018 года № 29/314-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 сентября 2018 года № 4717. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4305, опубликовано 21 декабря 2017 года в газете "Южный Казахстан" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 декабря 2017 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 504 526 836 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 451 008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 576 055 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 474 491 773 тысяч тенге;
2) затраты – 502 457 038 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 596 381 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 353 322 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 756 941 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 701 960 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 701 960 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 25 228 543 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 25 228 543 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2018 год нормативы распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты:
района Байдибека – 73,5 процентов;
Жетысайского района – 39,0 процентов;
Казыгуртского района – 45,5 процентов;
Келесского района – 36,2 процентов;
Мактааральского района – 39,0 процентов;

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 28 тамыздағы № 29/314-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қыркүйекте № 4717 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4305-нөмірмен тіркелген, 2017 жылғы 21 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 22 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 504 526 836 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 26 451 008 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 576 055 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 474 491 773 мың теңге;
2) шығындар – 502 457 038 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 24 596 381 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26 353 322 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 756 941 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 701 960 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 701 960 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 25 228 543 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 25 228 543 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының – 75,5 пайыз;
Жетісай ауданының – 39,0 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 45,5 пайыз;
Келес ауданының – 36,2 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 39,0 пайыз;

Ордабасынского района – 75,5 процентов;
Отрарского района – 73,8 процентов;
Сайрамского района – 33,1 процентов;
Сарыагашского района – 36,2 процентов;
Сузакского района – 57,7 процентов;
Толебийского района – 42,7 процентов;
Тюлькубасского района – 93,2 процентов;
Шардаринского района – 46,8 процентов;
города Арысь – 62,0 процентов;
города Кентау – 81,0 процентов;
города Туркестан – 57,6 процентов;
города Шымкент – 51,3 процента;
в областной бюджет от:
района Байдибека – 26,5 процентов;
Жетысайского района – 61,0 процентов;
Казыгуртского района –54,5 процентов;
Келесского района – 63,2 процентов;
Мактааральского района – 61,0 процентов;
Ордабасынского района – 24,5 процентов;
Отрарского района – 26,2 процентов;
Сайрамского района – 66,9 процентов;
Сарыагашского района – 63,8 процентов;
Сузакского района – 42,3 процентов;
Толебийского района – 57,3 процентов;
Тюлькубасского района – 6,8 процентов;
Шардаринского района – 53,2 процентов;
города Арысь – 38,0 процентов;
города Кентау – 19,0 процентов;
города Туркестан – 42,4 процентов;
города Шымкент – 48,7 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты - 50 процентов;
в областной бюджет от районов (городов областного значения) - 50 процентов;
по социальному налогу, кроме Тюлькубасского района, в районные (городов областного значения) бюджеты - 50 процентов;
в бюджет Тюлькубасского района – 100 процентов;
в областной бюджет, кроме Тюлькубасского района, от районов (городов областного значения) - 50 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты - 100 процентов.";
пункт 4 дополнить абзацем 12 следующего содержания:
"на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства.";
пункт 8-1 изложить в следующей редакции:
"8-1. Учесть, что в областном бюджете на 2018 год предусмотрены поступления целевых трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов, в том числе:
в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование и переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год;
на компенсацию потерь областного бюджета.
Распределение поступлений указанных трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов осуществляется на основании постановления акимата области.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Ордабасы ауданының – 75,5 пайыз;
Отырар ауданының – 73,8 пайыз;
Сайрам ауданының – 33,1 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 36,2 пайыз;
Созақ ауданының – 57,7 пайыз;
Төлеби ауданының – 42,7 пайыз;
Түлкібас ауданының – 93,2 пайыз;
Шардара ауданының – 46,8 пайыз;
Арыс қаласының – 62,0 пайыз;
Кентау қаласының – 81,0 пайыз;
Түркістан қаласының – 57,6 пайыз;
Шымкент қаласының – 51,3 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 26,5 пайыз;
Жетісай ауданынан – 61,0 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 54,5 пайыз;
Келес ауданынан – 63,8 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 61,0 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 24,5 пайыз;
Отырар ауданынан – 26,2 пайыз;
Сайрам ауданынан – 66,9 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 63,8 пайыз;
Созақ ауданынан – 42,3 пайыз;
Төлеби ауданынан – 57,3 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 6,8 пайыз;
Шардара ауданынан – 53,2 пайыз;
Арыс қаласынан – 38,0 пайыз;
Кентау қаласынан – 19,0 пайыз;
Түркістан қаласынан – 42,4 пайыз;
Шымкент қаласынан – 48,7 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 50 пайыз;
облыстық бюджетке аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша Түлкібас ауданынан басқа аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 50 пайыз;
Түлкібас ауданының бюджетіне – 100 пайыз;
облыстық бюджетке Түлкібас ауданынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 100 пайыз болып белгіленсін.";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 12-абзацпен толықтырылсын:
"заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға.";
8-1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8-1. 2018 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен нысаналы трансферттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелердің азаюына және жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімін 2018 жылдан 2020 жылға көшіруге байланысты;
облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге.
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінен көрсетілген трансферттердің түсімдерін бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе маслихата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
областного маслихата Б.Мусабеков
Секретарь областного маслихата К.Балабиев
Приложение 1 к решению
Туркестанского
областного маслихата
от 28 августа 2018 года
№ 29/314-VI
Приложение 1 к решению
Южно-Казахстанского
областного маслихата

2. "Түркістан облыстық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Мұсабеков
Облыстық мәслихат
хатшысы Қ.Балабиев
Түркістан облыстық
мәслихатының 2018 жылғы
28 тамыздағы № 29/314-VI
шешіміне 1-қосымша
Оңтүстiк Қазақстан
облыстық мәслихатының

473 292
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
438 192
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
35 100
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 885 327
1
Правоохранительная деятельность
12 323 363
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
12 164 270
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
10 005 515
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 647
006
Капитальные расходы государственного органа
1 953 103
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
96 693
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
98 679
015
Организация содержания служебных животных
6 633
271
Управление строительства области
159 093
003
Развитие объектов органов внутренних дел
159 093
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
561 964
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
561 964
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере укрепления института семьи, гендерного равенства и защиты прав и законных интересов женщин, детей и молодежи
225 532
003
Капитальные расходы государственного органа
4 991
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
289 921
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 520
04
Образование
68 782 245
1
Дошкольное воспитание и обучение
1 613 714
261
Управление образования области
1 613 714
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 613 714
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
42 483 408
261
Управление образования области
19 198 747
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 851 492
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
3 903 598
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
1 591
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
485 851
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

473 292
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
438 192
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
35 100
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 885 327
1
Құқық қорғау қызметi
12 323 363
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
12 164 270
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 005 515
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 647
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 953 103
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
96 693
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
98 679
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
6 633
271
Облыстың құрылыс басқармасы
159 093
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
159 093
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
561 964
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
561 964
001
Жергілікті деңгейде отбасы институтын күшейту, гендерлік теңдік, әйелдердің, балалар мен жастардың құқығы мен заңнамалық мүдделерін қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
225 532
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 991
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
289 921
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 520
04
Бiлiм беру
68 782 245
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
1 613 714
261
Облыстың білім басқармасы
1 613 714
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 613 714
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
42 483 408
261
Облыстың білім басқармасы
19 198 747
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 851 492
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
3 903 598
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 591
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
485 851
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

583 006
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
265 807
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 233 527
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
472 529
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
349 948
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
8 100 641
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
204 228
261
Управление образования области
127 019
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
113 122
037
Социальная реабилитация
13 897
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
567 198
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
530 753
037
Социальная реабилитация
36 445
2
Социальная помощь
2 182 644
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 182 644
003
Социальная поддержка инвалидов
2 159 601
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
23 043
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 217 779
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 112 634
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
136 815
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
176 204
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

583 006
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
265 807
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 233 527
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
472 529
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
349 948
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 100 641
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204 228
261
Облыстың білім басқармасы
127 019
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
113 122
037
Әлеуметтік сауықтандыру
13 897
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
567 198
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
530 753
037
Әлеуметтік сауықтандыру
36 445
2
Әлеуметтiк көмек
2 182 644
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 182 644
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
2 159 601
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
23 043
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 217 779
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 112 634
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 815
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
176 204
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

4 215 705
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
41 148
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1 077 304
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
389 858
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 736
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 736
270
Управление по инспекции труда области
73 629
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
72 029
003
Капитальные расходы государственного органа
1 600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
33 499 087
1
Жилищное хозяйство
13 491 280
271
Управление строительства области
13 491 280
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
10 003 545
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 487 735
2
Коммунальное хозяйство
20 007 807
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
20 007 807
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
121 366
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
6 269 969
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8 642 762
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

4 215 705
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
41 148
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 077 304
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
389 858
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 736
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 736
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
73 629
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 029
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
33 499 087
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 491 280
271
Облыстың құрылыс басқармасы
13 491 280
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
10 003 545
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 487 735
2
Коммуналдық шаруашылық
20 007 807
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
20 007 807
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 366
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 269 969
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
8 642 762
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

142 000
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
369 720
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
363 126
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 950
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 100 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
1 166 457
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 433 518
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 609 041
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 828
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
475 890
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
253 233
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
25 016
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
374 126
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
95 951
271
Управление строительства области
8 373
020
Развитие объектов сельского хозяйства
8 373
2
Водное хозяйство
1 142 908
255
Управление сельского хозяйства области
1 142 908
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
1 142 908
3
Лесное хозяйство
1 042 284
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 042 284
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
1 031 659
006
Охрана животного мира
10 625
4
Рыбное хозяйство
160 320
255
Управление сельского хозяйства области
160 320
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства

142 000
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
369 720
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
363 126
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 950
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 100 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
1 166 457
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 433 518
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 609 041
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 828
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
475 890
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
253 233
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
25 016
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
374 126
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
95 951
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 373
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
8 373
2
Су шаруашылығы
1 142 908
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 142 908
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 142 908
3
Орман шаруашылығы
1 042 284
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 042 284
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
1 031 659
006
Жануарлар дүниесін қорғау
10 625
4
Балық шаруашылығы
160 320
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
160 320
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

62 037
003
Обеспечение сохранности архивного фонда
372 849
740
Управление культуры и развития языков области
194 421
008
Обеспечение функционирования областных библиотек
194 421
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
452 997
263
Управление внутренней политики области
237 210
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
237 210
286
Управление туризма и внешних связей области
215 787
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
19 804
004
Регулирование туристской деятельности
195 983
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
36 665 395
1
Топливо и энергетика
7 528 020
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 528 020
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
6 965 206
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
562 814
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
29 137 375
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
29 137 375
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
28 361 236
071
Развитие газотранспортной системы
776 139
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27 530 809
1
Сельское хозяйство
24 666 123
255
Управление сельского хозяйства области
24 466 123
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
193 028
002
Поддержка семеноводства
706 125
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
142 491
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
252 580
017
Экспертиза качества казахстанского хлопка-волокна и хлопка-сырца
71 875
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
4 862 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
15 750
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

62 037
003
Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету
372 849
740
Облыстың мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы
194 421
008
Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету
194 421
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
452 997
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
237 210
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
237 210
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
215 787
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 804
004
Туристік қызметті реттеу
195 983
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
36 665 395
1
Отын және энергетика
7 528 020
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 528 020
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
6 965 206
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
562 814
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
29 137 375
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
29 137 375
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
28 361 236
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
776 139
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27 530 809
1
Ауыл шаруашылығы
24 666 123
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
24 466 123
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
193 028
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
706 125
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
142 491
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
252 580
017
Қазақстандық мақта талшығының және шитті мақта сапасын сараптау
71 875
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
4 862 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
15 750
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру