О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Туркестанского областного маслихата от 9 ноября 2018 года № 31/336-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 14 ноября 2018 года № 4780. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18/209-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4305, опубликовано 21 декабря 2017 года в газете "Южный Казахстан" и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 декабря 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Южно-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 500 664 686 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 135 451 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 665 938 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 471 853 297 тысяч тенге;
2) затраты – 498 045 234 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 002 784 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8 759 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 756 941 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 701 960 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 701 960 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 7 085 292 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 7 085 292 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2018 год нормативы распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога и социального налога:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты:
района Байдибека – 73,5 процентов;
Жетысайского района – 39,0 процентов;
Казыгуртского района – 45,5 процентов;
Келесского района – 100 процентов;
Мактааральского района – 39,0 процентов;

Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 31/336-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 14 қарашада № 4780 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4305-нөмірмен тіркелген, 2017 жылғы 21 желтоқсанда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2017 жылғы 22 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Оңтүстік Қазақстан облысының 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 500 664 686 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 25 135 451 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 665 938 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 471 853 297 мың теңге;
2) шығындар – 498 045 234 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7 002 784 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8 759 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 756 941 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 701 960 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 701 960 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 7 085 292 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 7 085 292 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2018 жылға жеке табыс салығы және әлеуметтік салық түсімдерінің жалпы сомасын бөлу нормативтері:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне:
Бәйдібек ауданының – 73,5 пайыз;
Жетісай ауданының – 39,0 пайыз;
Қазығұрт ауданының – 45,5 пайыз;
Келес ауданының – 100,0 пайыз;
Мақтаарал ауданының – 39,0 пайыз;

Ордабасынского района – 84,8 процентов;
Отрарского района – 77,9 процентов;
Сайрамского района – 38,5 процентов;
Сарыагашского района – 42,0 процентов;
Сузакского района – 62,9 процентов;
Толебийского района – 45,9 процентов;
Тюлькубасского района – 98,2 процентов;
Шардаринского района – 46,8 процентов;
города Арысь – 62,0 процентов;
города Кентау – 81,0 процентов;
города Туркестан – 55,9 процентов;
города Шымкент – 51,3 процента;
в областной бюджет от:
района Байдибека – 26,5 процентов;
Жетысайского района – 61,0 процентов;
Казыгуртского района –54,5 процентов;
Мактааральского района – 61,0 процентов;
Ордабасынского района – 15,2 процентов;
Отрарского района – 22,1 процентов;
Сайрамского района – 61,5 процентов;
Сарыагашского района – 58,0 процентов;
Сузакского района – 37,1 процентов;
Толебийского района – 54,1 процентов;
Тюлькубасского района – 1,8 процентов;
Шардаринского района – 53,2 процентов;
города Арысь – 38,0 процентов;
города Кентау – 19,0 процентов;
города Туркестан – 44,1 процентов;
города Шымкент – 48,7 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, в районные (городов областного значения) бюджеты - 100 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, кроме городов Кентау и Туркестан, в районные (городов областного значения) бюджеты - 50 процентов;
в бюджет города Кентау - 93,1 процентов;
города Туркестан - 38,9 процентов;
в областной бюджет, кроме городов Кентау и Туркестан, от районов (городов областного значения) - 50 процентов;
от города Кентау - 6,9 процентов;
города Туркестан - 61,1 процентов;
по социальному налогу, кроме Келесского, Сарыагашского и Тюлькубасского районов, в районные (городов областного значения) бюджеты - 50 процентов;
в бюджет Келесского района - 100 процентов;
Сарыагашского района - 57,2 процентов;
Тюлькубасского района - 100 процентов;
в областной бюджет, кроме Келесского, Сарыагашского и Тюлькубасского районов, от районов (городов областного значения) - 50 процентов;
от Сарыагашского района - 42,8 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Туркестанского областного маслихата" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Ордабасы ауданының – 84,8 пайыз;
Отырар ауданының – 77,9 пайыз;
Сайрам ауданының – 38,5 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 42,0 пайыз;
Созақ ауданының – 62,9 пайыз;
Төлеби ауданының – 45,9 пайыз;
Түлкібас ауданының – 98,2 пайыз;
Шардара ауданының – 46,8 пайыз;
Арыс қаласының – 62,0 пайыз;
Кентау қаласының – 81,0 пайыз;
Түркістан қаласының – 55,9 пайыз;
Шымкент қаласының – 51,3 пайыз;
облыстық бюджетке:
Бәйдібек ауданынан – 26,5 пайыз;
Жетісай ауданынан – 61,0 пайыз;
Қазығұрт ауданынан – 54,5 пайыз;
Мақтаарал ауданынан – 61,0 пайыз;
Ордабасы ауданынан – 15,2 пайыз;
Отырар ауданынан – 22,1 пайыз;
Сайрам ауданынан – 61,5 пайыз;
Сарыағаш ауданынан – 58,0 пайыз;
Созақ ауданынан – 37,1 пайыз;
Төлеби ауданынан – 54,1 пайыз;
Түлкібас ауданынан – 1,8 пайыз;
Шардара ауданынан – 53,2 пайыз;
Арыс қаласынан – 38,0 пайыз;
Кентау қаласынан – 19,0 пайыз;
Түркістан қаласынан – 44,1 пайыз;
Шымкент қаласынан – 48,7 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша Кентау және Түркістан қалаларының басқа аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 50 пайыз;
Кентау қаласының бюджетіне - 93,1 пайыз;
Түркістан қаласының - 38,9 пайыз;
облыстық бюджетке Кентау және Түркістан қалаларының басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
Кентау қаласынан - 6,9 пайыз;
Түркістан қаласынан - 61,1 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша Келес, Сарыағаш және Түлкібас аудандарынан басқа аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне - 50 пайыз;
Келес ауданының бюджетіне – 100,0 пайыз;
Сарыағаш ауданының – 57,2 пайыз;
Түлкібас ауданының – 100 пайыз;
облыстық бюджетке Келес, Сарыағаш және Түлкібас аудандарынан басқа аудандардан (облыстық маңызы бар қалалардан) - 50 пайыз;
Сарыағаш ауданынан - 42,8 пайыз болып белгіленсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түркістан облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Туркестанского областного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
областного маслихата Н.Аширов
Секретарь областного маслихата К.Балабиев
Приложение к решению
Туркестанского облостного
маслихата от 9 ноября 2018 года
№ 31/336-VI
Приложение 1 к решению
Южно-Казахстанского
облостного маслихата

3) осы шешімді мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Түркістан облыстық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Н.Әшіров
Облыстық мәслихат хатшысы Қ.Балабиев
Түркістан облыстық
мәслихатының 2018 жылғы
9 қарашадағы № 31/336-VI
шешіміне қосымша

466 255
002
Капитальные расходы территориального органа и подведомственных государственных учреждений
438 192
004
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
28 063
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
12 730 865
1
Правоохранительная деятельность
12 156 385
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
11 997 292
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
9 844 288
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
3 647
006
Капитальные расходы государственного органа
1 953 103
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
92 532
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
97 089
015
Организация содержания служебных животных
6 633
271
Управление строительства области
159 093
003
Развитие объектов органов внутренних дел
159 093
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
574 480
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
574 480
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере укрепления института семьи, гендерного равенства и защиты прав и законных интересов женщин, детей и молодежи
230 328
003
Капитальные расходы государственного органа
4 991
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
297 641
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 520
04
Образование
62 418 904
1
Дошкольное воспитание и обучение
566 638
261
Управление образования области
566 638
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
566 638
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
37 742 065
261
Управление образования области
15 567 409
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 858 304
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
3 850 174
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
142 550
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
346 340
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов

466 255
002
Аумақтық органның және ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстары
438 192
004
Облыс ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
28 063
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
12 730 865
1
Құқық қорғау қызметi
12 156 385
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
11 997 292
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 844 288
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
3 647
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 953 103
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
92 532
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
97 089
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
6 633
271
Облыстың құрылыс басқармасы
159 093
003
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
159 093
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
574 480
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
574 480
001
Жергілікті деңгейде отбасы институтын күшейту, гендерлік теңдік, әйелдердің, балалар мен жастардың құқығы мен заңнамалық мүдделерін қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
230 328
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 991
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
297 641
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 520
04
Бiлiм беру
62 418 904
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
566 638
261
Облыстың білім басқармасы
566 638
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
566 638
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
37 742 065
261
Облыстың білім басқармасы
15 567 409
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 858 304
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
3 850 174
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
142 550
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
346 340
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

583 006
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
265 807
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 230 167
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
472 892
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
349 948
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
8 007 069
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
187 079
261
Управление образования области
127 019
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
113 122
037
Социальная реабилитация
13 897
738
Управление по делам семьи, детей и молодежи области
567 198
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
530 753
037
Социальная реабилитация
36 445
2
Социальная помощь
2 140 728
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 140 728
003
Социальная поддержка инвалидов
2 137 931
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2 797
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 990 109
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 880 604
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
147 835
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
174 427
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

583 006
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
265 807
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 230 167
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
472 892
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
349 948
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 007 069
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
187 079
261
Облыстың білім басқармасы
127 019
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
113 122
037
Әлеуметтік сауықтандыру
13 897
738
Облыстың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
567 198
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
530 753
037
Әлеуметтік сауықтандыру
36 445
2
Әлеуметтiк көмек
2 140 728
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 140 728
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
2 137 931
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 797
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 990 109
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 880 604
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
147 835
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
174 427
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 351 926
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
38 453
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
723 938
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
368 425
263
Управление внутренней политики области
26 780
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
26 780
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 736
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4 736
270
Управление по инспекции труда области
77 989
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
76 389
003
Капитальные расходы государственного органа
1 600
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
31 168 709
1
Жилищное хозяйство
14 896 867
271
Управление строительства области
14 895 867
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
13 145 865
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 750 002
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 000
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 000
2
Коммунальное хозяйство
16 271 842
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
16 271 842
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
129 650
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 962 334
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

3 351 926
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
38 453
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
723 938
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
368 425
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
26 780
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
26 780
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 736
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 736
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
77 989
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 389
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
31 168 709
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 896 867
271
Облыстың құрылыс басқармасы
14 895 867
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
13 145 865
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 750 002
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 000
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 000
2
Коммуналдық шаруашылық
16 271 842
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
16 271 842
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 650
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 962 334
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

2 810 033
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
7 200
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
50 686
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
369 720
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
363 126
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
27 950
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 100 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
1 166 457
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
6 182 760
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 793 540
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
771
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
475 890
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
253 233
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
25 016
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
36 153
271
Управление строительства области
8 373
020
Развитие объектов сельского хозяйства
8 373
2
Водное хозяйство
1 061 012
255
Управление сельского хозяйства области
1 061 012
068
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
1 061 012
3
Лесное хозяйство
974 712
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
974 712
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
965 122
006
Охрана животного мира
9 590
4
Рыбное хозяйство
160 320
255
Управление сельского хозяйства области

2 810 033
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
7 200
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
50 686
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
369 720
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
363 126
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
27 950
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 100 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
1 166 457
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
6 182 760
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 793 540
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
771
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
475 890
057
Ауыл шаруашылығы өнімін мал шаруашылығы саласындағы терең қайта өңдеу өнімдерінің өндірісі үшін қайта өңдеу кәсіпорындарының оны сатып алуға жұмсайтын шығындарын субсидиялау
253 233
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
25 016
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
36 153
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 373
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
8 373
2
Су шаруашылығы
1 061 012
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 061 012
068
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 061 012
3
Орман шаруашылығы
974 712
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
974 712
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
965 122
006
Жануарлар дүниесін қорғау
9 590
4
Балық шаруашылығы
160 320
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

196 442
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 182 700
13
Прочие
6 067 634
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5 026 222
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
4 584 801
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
60 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
4 343 223
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
101 578
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
80 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
441 421
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
441 421
9
Прочие
1 041 412
253
Управление здравоохранения области
90 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
90 000
261
Управление образования области
94 500
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
94 500
271
Управление строительства области
55 000
078
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
10 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
45 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
90 000
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
90 000
257
Управление финансов области
100 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
100 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
246 996
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
183 496
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
63 500
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
364 916
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности

196 442
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 182 700
13
Басқалар
6 067 634
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5 026 222
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
4 584 801
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
60 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4 343 223
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
101 578
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
80 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
441 421
024
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
441 421
9
Басқалар
1 041 412
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
90 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
90 000
261
Облыстың білім басқармасы
94 500
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
94 500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
55 000
078
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
10 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
45 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
90 000
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
90 000
257
Облыстың қаржы басқармасы
100 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
100 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
246 996
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
183 496
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
63 500
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
364 916
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер