О внесении изменений в решение Арысского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/118-VІ "О городском бюджете на 2018–2020 годы"
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21 мая 2018 года № 22/161-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 25 мая 2018 года № 4610. Прекращено действие в связи с истечекнием срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/118-VІ "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4360, опубликованное 13 января 2018 года в газете "Арыс ақиқаты" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 855 708 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 358 353 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 93 856 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 376 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 372 123 тысяч тенге;
2) затраты – 13 916 147 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 362 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 10 823 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 461 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– - 66 801 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66 801 тысяч тенге:
поступление займов – 10 823 тысяч тенге;
погашение займов – 5 072 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61050 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Предусмотреть на 2018 год размеры субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты городов районного значения, сел, поселков, сельских округов, в общей сумме 244 111 тысяч тенге, в том числе:
1) сельский округ Ақдала
- 21 499
тысяч тенге;
2) сельский округ Байыркум
- 37 391
тысяч тенге;
3) сельский округ Дермене
- 31 704
тысяч тенге;

Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/118-VІ "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 мамырдағы № 22/161-VI шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 25 мамырда № 4610 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/118-VІ "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4360 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтардағы "Арыс ақиқаты" газетінде және 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 13 855 708 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 358 353 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 93 856 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 31 376 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 372 123 мың теңге;
2) шығындар – 13 916 147 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6 362 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 10 823 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 461 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66 801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 801 мың теңге:
қарыздар түсімі – 10 823 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 072 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61050 мың теңге.";
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2018 жылға қалалық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берiлетiн субвенциялар мөлшерiнің жалпы сомасы 244 111 мың теңге болып қарастырылсын, оның iшiнде:
1) Ақдала ауылдық округіне
- 21 499
мың теңге;
2) Байырқұм ауылдық округіне
- 37 391
мың теңге;
3) Дермене ауылдық округіне
- 31 704
мың теңге;

4) сельский округ Жидели
- 71 594
тысяч тенге;
5) сельский округ Монтайтас
- 31 601
тысяч тенге;
6) сельский округ Кожатогай
- 50 322
тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Арысского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Арыс.

4) Жиделі ауылдық округіне
- 71 594
мың теңге;
5) Монтайтас ауылдық округіне
- 31 601
мың теңге;
6) Қожатоғай ауылдық округіне
- 50 322
мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Арыс қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Арыс қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын.