О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 24 мая 2018 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 4617. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4356, опубликовано 15 января 2018 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет города Кентау на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 и 2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 768 506 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 1 053 410 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 32 182 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 980 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 666 934 тысяч тенге;
2) затраты – 13 818 911 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -281 617 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 215;
погашение бюджетных кредитов – 288 832 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 21 960:
приобретение финансовых активов – 21 960;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – 209 252 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – -209 252 тысяч тенге:
поступление займов – 7 215;
погашение займов – 291 832 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 75 365.".
2. Приложения 1 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 159 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 31 мамырда № 4617 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4356 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 15 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Кентау қаласының 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1 және 2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 13 768 506 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 053 410 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 32 182 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 980 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 12 666 934 мың теңге;
2) шығындар – 13 818 911 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -281 617 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 215;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 288 832 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 21 960:
қаржы активтерін сатып алу – 21 960;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – 209 252 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – -209 252 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 215;
қарыздарды өтеу – 291 832 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 75 365.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалаллық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территрии города Кентау;
4) размещение настоящего решение на интернет-ресурсе Кентауского городского маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
городского маслихата Д. Серикбаев
Секретарь городского маслихата Т. Балабиев
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 24 мая 2018 года № 159
Приложение 1
к решению Кентауского
городского маслихата
от 22 декабря 2017 года № 116
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
I. Доходы

3) осы шешім мемлекеттік тіркелеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Кентау қалалық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қалалық мәслихатының
сессия төрағасы Д. Серікбаев
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев
Кентау қалалық мәслихатының
2018 жылғы 24 мамырдағы
№ 159 шешіміне 1-қосымша
Кентау қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 116 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың тенге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
I. Кірістер

10 578
006
Оказание жилищной помощи
18 085
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 928
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 207
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 567
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
134 929
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36 913
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 400
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 400
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
53 388
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53 388
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
45 138
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 619
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 631
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 530 641
1
Жилищное хозяйство
2 476 707
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 600
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3 600
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 460 053
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 000 874
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
252 791
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
206 388
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
13 054
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
13 054
2
Коммунальное хозяйство
755 612
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
755 612
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
31 421
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

10 578
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
18 085
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 928
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 207
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 567
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
134 929
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36 913
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 400
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 400
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
53 388
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 388
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 138
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 619
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 631
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 530 641
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 476 707
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 600
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3 600
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 460 053
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 000 874
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
252 791
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
206 388
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 054
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 054
2
Коммуналдық шаруашылық
755 612
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
755 612
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
31 421
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру