О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 125 "О бюджете сел Ачисай, Карнак, Хантаги на 2018-2020 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28 сентября 2018 года № 211. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 октября 2018 года № 4756. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Кентауского городского маслихата от 14 сентября 2018 года за № 197 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года за № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4728, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 125 "О бюджете сел Ачисай, Карнак, Хантаги на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4368, опубликовано 20 января 2018 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Хантаги на 2018-2020 годы согласно приложении 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 308 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 5 612 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 322 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 155 374 тысяч тенге;
2) затраты – 161 308 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
2. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 125 "Ащысай, Қарнақ, Хантағы ауылдарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 211 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 9 қазанда № 4756 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 197 "Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4728 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 125 "Ащысай, Қарнақ, Хантағы ауылдарының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4368 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 20 қаңтардағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Хантағы ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 161 308 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 612 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 322 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 155 374 мың теңге;
2) шығындар – 161 308 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
2. Көрсетілген шешімнің 7 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалалық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрацию настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрацию настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издание, распросраняемых на территории города Кентау;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронді түрде қағаз және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Кентау қаласының ауымағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;