О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 26 сентября 2018 года № 202 "О бюджете сельских округов города Кентау на 2018-2020 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2018 года № 220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 декабря 2018 года № 4830. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Кентауского городского маслихата от 21 ноября 2018 года за № 217 "О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 22 декабря 2017 года за № 116 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4805, Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 26 сентября 2018 года № 202 "О бюджете сельских округов города Кентау на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4745, опубликовано 15 октября 2018 года в газете "Кентау" и в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 октября 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 757 тысяч тенге:
налоговые поступления – 142 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 34 615 тысяч тенге;
2) затраты – 75 160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40 403 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 403 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 40 403 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Карашык на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 202 "2018-2020 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 220 шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 4830 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 217 "Кентау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №116 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4805 тіркелген шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 202 "2018-2020 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл округтерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4745 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 15 қазандағы "Кентау шұғыласы" газетінде және 2018 жылғы 08 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жүйнек ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 34 757 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 142 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 34 615 мың теңге;
2) шығындар – 75 160 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40 403 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40 403 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 40 403 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қарашық ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

используемые остатки бюджетных средств – 3 395 тысяч тенге.".
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Ушкайык на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 344 тысяч тенге:
налоговые поступления – 0;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 12 344 тысяч тенге;
2) затраты – 27 540 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15 196 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 196 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 15 196 тысяч тенге.".
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет сельского округа Жибек Жолы на 2018-2020 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 403 тысяч тенге:
налоговые поступления – 473 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 171 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 20 759 тысяч тенге;
2) затраты – 21 722 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 319 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 319 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 и 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кентауского городского маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие не праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 395 мың теңге.".
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Үшқайық ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 12 344 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 0;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 12 344 мың теңге;
2) шығындар – 27 450 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 196 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 196 мың теңге:щз
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 196 мың теңге.".
12 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Жібек Жолы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 21 403 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 473 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 171 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 20 759 мың теңге;
2) шығындар – 21 722 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -319 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 319 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 319 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 және 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Кентау қалаллық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпараттық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;