О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-174-VI "О бюджете города, поселков и пельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 26 сентября 2018 года № 38-254-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 28 сентября 2018 года № 4750. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпуктом 1) пукта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мактааральского районного маслихата от 21 сентября 2018 года № 38-253-VI "О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 21-158-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4735, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-174-VI "О бюджете города, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4389, опубликовано 2 февраля 2018 года в газете "Мактаарал" и 24 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1-24 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 782 586 тысяч тенге:
налоговые поступления – 98 658 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 91 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 683 837 тысяч тенге;
2) затраты – 782 586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Утвердить бюджет сельского округа Достык на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Мақтаарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-174-VI "2018-2020 жылдарға арналған қала, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 38-254-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 28 қыркүйекте № 4750 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабы 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қыркүйектегі № 38-253-VI "Мақтарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21-158-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4735 тіркелген шешіміне сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-174-VI "2018-2020 жылдарға арналған қала, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4389 тіркелген, 2018 жылғы 2 ақпанда "Мақтаарал" газетінде және 2018 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-24 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 782 586 мың теңге:
салықтық түсiмдер –98 658 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 91 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 683 837 мың теңге;
2) шығындар – 782 586 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. Достық ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшасына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

неналоговые поступления – 1 417 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –200 886 тысяч тенге;
2) затраты – 230 803 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1, 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 31, 35, 39, 43, 47, 51, 55, 59, 62, 66, 70, 74, 78, 81, 85, 89 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 к настоящему решению;
Приложения 2, 3, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58 к указанному решению убрать.
2. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мактааральского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районногомаслихата: А. Асауов
Секретарь районного
маслихата: К. Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 26 сентября
2018 года № 38-254-VI
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22-174-VI
Бюджет города Жетысай на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
1.Доходы

салықтық емес түсiмдер – 1 417 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 200 886 мың теңге;
2) шығындар – 230 803 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28, 31, 35, 39, 43, 47, 51, 55, 59, 62, 66, 70, 74, 78, 81, 85, 89- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Көрсетілген шешімнің 2, 3, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 56, 57, 58–қосымшалары алып тасталсын.
2. "Мақтаарал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтаарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтаарал аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ә.Асауов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ.Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
26 қыркүйектегі №38-254-VI
шешіміне 1-қосымша
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22-174-VI
шешіміне 1-қосымша
Жетісай қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
1. Кірістер