О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-174-VI "О бюджете города, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 29 ноября 2018 года № 42-278-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 7 декабря 2018 года № 4829. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мактааральского районного маслихата от 23 ноября 2018 года № 41-274-VI "О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 21-158-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4816, Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 22-174-VI "О бюджете города, поселков и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4389, опубликовано 2 февраля 2018 года в газете "Мактаарал" и 24 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1-10 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Достык на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 232 776 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 510 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 890 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 220 376 тысяч тенге;
2) затраты – 232 776 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2018-2020 годы согласно приложениям 20, 21 и 22 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

Мақтаарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-174-VI "2018-2020 жылдарға арналған қала, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 42-278-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 4829 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабы 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Мақтаарал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 41-274-VI "Мақтарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21-158-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4816 тіркелген шешіміне сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 22-174-VI "2018-2020 жылдарға арналған қала, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4389 тіркелген, 2018 жылғы 2 ақпанда "Мақтаарал" газетінде және 2018 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-10 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Достық ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 232 776 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 510 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 890 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 220 376 мың теңге;
2) шығындар – 232 776 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 20, 21 және 22 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
9. Утвердить бюджет сельского округа Бирлик на 2018-2020 годы согласно приложениям 81, 82 и 83 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 183 054 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 569 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 174 875 тысяч тенге;
2) затраты – 183 054 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
10. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2018-2020 годы согласно приложениям 85, 86 и 87 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 192 161 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 601 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 182 560 тысяч тенге;
2) затраты – 192 161 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 4, 20, 59, 62, 66, 70, 74, 78, 81, 85 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению;
2. Государственному учреждению "Аппарат Мактааральского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
9. Бірлік ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 81, 82 және 83-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 183 054 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 610 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 569 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 174 875 мың теңге;
2) шығындар – 183 054 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
10. Жамбыл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған 85, 86 және 87-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 192 161 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 000 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 601 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 182 560 мың теңге;
2) шығындар – 192 161 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 4, 20, 59, 62, 66, 70, 74, 78, 81, 85 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Мақтаарал аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Мактааральского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Мактааральского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Жуманов
Секретарь районного маслихата: К. Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 29 ноября
2018 года № 42-278-VI
Приложение 4 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 25 декабря
2017 года № 22-174-VI
Бюджет сельского округа Достык на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Мақтаарал ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Мақтаарал аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Жуманов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ. Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
29 қарашадағы № 42-278-VI
шешіміне 1-қосымша
Мақтарал аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
25 желтоқсандағы № 22-174-VI
шешіміне 4- қосымша
Достық ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3