О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 21/1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 29 июня 2018 года № 30/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 4 июля 2018 года № 4666
В соответствии с пунктом 4 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 21/1 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4336, опубликовано 13 января 2018 года в газете "Ордабасы оттары" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в эталонном виде 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 502 423 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 109 880 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 989 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 737 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 349 817 тысяч тенге;
2) затраты – 16 684 941 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 31 016 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 7 215 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 231 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -151 502 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 151 502 тысяч тенге:
поступление займов – 7 215 тысяч тенге;
погашение займов – 38 231 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 182 518 тысяч тенге.".
2. Установить на 2018 год норматив распределения общей суммы поступлений индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 18,5 процентов в областной бюджет.
3. Приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
4. Государственному учреждению "Аппарат Ордабасинского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 30/1 шешiмi. Оңтүстiк Қазақстан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 4 шілдеде № 4666 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 21/1 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4336 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 13 қаңтардағы "Ордабасы оттары" газетінде және 2018 жылы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ордабасы ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16 502 423 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 109 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 989 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 737 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 349 817 мың теңге;
2) шығындар – 16 684 941 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -31 016 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 7 215 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 231 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 151 502 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 151 502 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 215 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 38 231 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 182 518 мың тенге.".
2. 2018 жылы салық түсімдерінен облыстық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 18,5 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері бекітілсін.
3. Көрсетілген шешімнің 1, 2, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
4. "Ордабасы аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:

1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Ордабасинского района;

1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Ордабасы ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

798 429
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 128
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
296 592
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33 588
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
2 386
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
317 525
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
136 210
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 336 244
1
Социальное обеспечение
793 067
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
785 874
005
Государственная адресная социальная помощь
785 874
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 193
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7 193
2
Социальная помощь
485 623
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
485 623
002
Программа занятости
207 879
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
21 366
006
Оказание жилищной помощи
5 565
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47 117
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 387
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45 703
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
7 183
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
92 936
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54 487
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
57 554
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 747
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

798 429
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 128
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
296 592
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
33 588
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
2 386
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
317 525
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
136 210
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыздандыру
1 336 244
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
793 067
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
785 874
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
785 874
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 193
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7 193
2
Әлеуметтік көмек
485 623
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
485 623
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
207 879
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
21 366
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 565
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47 117
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 387
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45 703
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
7 183
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
92 936
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54 487
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
57 554
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 747
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер