О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-142-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 19 ноября 2018 года № 33-219-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 ноября 2018 года № 4794. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Туркестанского областного маслихата от 9 ноября 2018 года № 31/336-VІ "О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18/209-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4780, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-142-VІ "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4351, опубликовано 5 января 2018 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Шардаринского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 281 333 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 768 049 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 896 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 655 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 484 733 тысяч тенге;
2) затраты – 14 332 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 022 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 14 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 408 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 56 717 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 56 717 тысяч тенге:
поступление займов – 14 430 тысяч тенге;
погашение займов – 8 408 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50 695 тысяч тенге.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-142-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадағы № 33-219-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 22 қарашада № 4794 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Түркістан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 9 қарашадағы № 31/336-VІ "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18/209-VІ "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4780 тіркелген шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-142-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4351 тіркелген, 2018 жылдың 5 қаңтардағы "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2018 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Шардара ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 14 281 333 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 768 049 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 4 896 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 655 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 11 484 733 мың теңге;
2) шығындар – 14 332 028 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 6 022 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 14 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 408 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 56 717 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 56 717 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 430 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 408 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 695 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Государственному учреждению "Аппарат Шардаринского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;

2. "Шардара аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;