О бюджете города, поселка и сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 24 сентября 2018 года № 4-20-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 сентября 2018 года № 4747. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жетысайского районного маслихата от 14 сентября 2018 года № 3-18-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4730 Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 360 126 тысяч тенге:
налоговые поступления – 49 941 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 572 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 309 613 тысяч тенге;
2) затраты – 360 126 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 89 489 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 647 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 337 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 84 505 тысяч тенге;
2) затраты – 89 489 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 19.12.2018 № 9-45-VI (вводится в действие с 01.01.2018).

2018-2020 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 4-20-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 27 қыркүйекте № 4747 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 3-18-VI "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 4730 тіркелген шешіміне сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 360 126 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 49 941 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 572 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 309 613 мың теңге;
2) шығындар – 360 126 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 89 489 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 647 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 337 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 84 505 мың теңге;
2) шығындар – 89 489 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 19.12.2018 № 9-45-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).

3. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Жана ауыл на 2018 год, согласно приложению 7.
4. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2018-2020 годы согласно приложениям 8, 9 и 10 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 940 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 856 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 78 084 тысяч тенге;
2) затраты – 81 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 19.12.2018 № 9-45-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Жылы су на 2018 год, согласно приложению 11.
6. Утвердить бюджет сельского округа Казыбек би на 2018-2020 годы согласно приложениям 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 911 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 367 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 337 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 104 207 тысяч тенге;
2) затраты – 110 911 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 19.12.2018 № 9-45-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
7. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Казыбек би на 2018 год, согласно приложению 15.

3. 2018 жылға Жаңа ауыл ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Жылы су ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 8, 9 және 10-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81 940 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 856 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 78 084 мың теңге;
2) шығындар – 81 940 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 19.12.2018 № 9-45-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
5. 2018 жылға Жылы су ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Қазыбек би ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 110 911 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 367 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 337 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 104 207 мың теңге;
2) шығындар – 110 911 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 19.12.2018 № 9-45-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
7. 2018 жылға Қазыбек би ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 15-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 19.12.2018 № 9-45-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
16. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Ш.Дилдабеков на 2018 год, согласно приложению 34.
17. Утвердить бюджет сельского округа Ж.Ералиев на 2018-2020 годы согласно приложениям 35, 36 и 37 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 402 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 788 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 67 510 тысяч тенге;
2) затраты – 73 402 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 19.12.2018 № 9-45-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
18. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Ж.Ералиев на 2018 год, согласно приложению 38.
19. Утвердить бюджет сельского округа Кызылкум на 2018-2020 годы согласно приложениям 39, 40 и 41 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 762 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 937 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 45 925 тысяч тенге;
2) затраты – 52 762 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 19.12.2018 № 9-45-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
20. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Кызылкум на 2018 год, согласно приложению 42.

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 19.12.2018 № 9-45-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
16. 2018 жылға Ш.Ділдабеков ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 34-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
17. Ж.Ералиев ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 35, 36 және 37-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 73 402 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 788 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 104 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 67 510 мың теңге;
2) шығындар – 73 402 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 19.12.2018 № 9-45-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
18. 2018 жылға Ж.Ералиев ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 38-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
19. Қызылқұм ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 39, 40 және 41-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 762 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 900 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 937 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 45 925 мың теңге;
2) шығындар – 52 762 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 19.12.2018 № 9-45-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
20. 2018 жылға Қызылқұм ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 42-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

21. Утвердить бюджет сельского округа Макталы на 2018-2020 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 052 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 053 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 44 499 тысяч тенге;
2) затраты – 47 052 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 19.12.2018 № 9-45-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
22. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Макталы на 2018 год, согласно приложению 46.
23. Утвердить бюджет сельского округа Ынтымак на 2018-2020 годы согласно приложениям 47, 48 и 49 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 453 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 878 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 878 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 85 697 тысяч тенге;
2) затраты – 92 930 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 477 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 477 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 477 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 19.12.2018 № 9-45-VI (вводится в действие с 01.01.2018).
24. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Ынтымак на 2018 год, согласно приложению 50.
25. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

21. Мақталы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 43, 44 және 45-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 47 052 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 053 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 500 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 44 499 мың теңге;
2) шығындар – 47 052 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 19.12.2018 № 9-45-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
22. 2018 жылға Мақталы ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 46-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
23. Ынтымақ ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 47, 48 және 49-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 90 453 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 878 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 878 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 85 697 мың теңге;
2) шығындар – 92 930 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 477 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 477 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 477 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда – Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 19.12.2018 № 9-45-VI шешiмiмен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгiзiледi).
24. 2018 жылға Ынтымақ ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 50-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
25. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139-бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелері белгіленсін.

26. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

26. "Жетісай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жетысайского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Серкул
Секретарь районного маслихата А. Утанов
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного
маслихата от 24 сентября
2018 года № 4-20-VI
Бюджет города Жетысай на 2018 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жетісай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
27. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж.Серқұл
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Утанов
Жетісай аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
24 қыркүйектегі № 4-20-VI
шешіміне 1-қосымша
Жетісай қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3