О бюджете города, поселка и сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2018 года № 10-64-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 9 января 2019 года № 4870. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Жетысайского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 10-47-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4860 Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 327 746 тысяч тенге:
налоговые поступления – 149 027 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 310 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 178 409 тысяч тенге;
2) затраты – 1 329 825 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 079 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 079 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 079 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2019 № 23-129-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числена 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 300 851 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 092 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 288 709 тысяч тенге;
2) затраты – 304 012 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 161 тысяч тенге;

2019-2021 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 10-64-IV шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 4870 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75-бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Жетісай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 10-47-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 4860 тіркелген шешіміне сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жетісай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 327 746 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 149 027 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 310 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 1 178 409 мың теңге;
2) шығындар – 1 329 825 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 079 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 079 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 079 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 23-129-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).
2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 300 851 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 092 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 50 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 288 709 мың теңге;
2) шығындар – 304 012 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 161 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 161 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 161 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2019 № 23-129-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Жана ауыл на 2019 год, согласно приложению 7.
4. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2019-2021 годы согласно приложениям 8, 9 и 10 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 288 084 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 236 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 287 798 тысяч тенге;
2) затраты – 300 603 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 519 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 519 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 519 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2019 № 23-129-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Жылы су на 2019 год, согласно приложению 11.
6. Утвердить бюджет сельского округа Казыбек би на 2019-2021 годы согласно приложениям 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 398 244 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 689 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 382 505 тысяч тенге;
2) затраты – 399 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 696 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 696 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 161 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 161 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 23-129-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).
3. 2019 жылға Жаңа ауыл ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Жылы су ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 8, 9 және 10-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 298 084 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 236 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 50 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 287 798 мың теңге;
2) шығындар – 300 603 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 519 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 519 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 519 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 23-129-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).
5. 2019 жылға Жылы су ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 11-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Қазыбек би ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 398 244 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 689 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 50 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 382 505 мың теңге;
2) шығындар – 399 940 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 696 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 696 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 1 696 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2019 № 23-129-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Казыбек би на 2019 год, согласно приложению 15.
8. Утвердить бюджет сельского округа Каракай на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 303 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 151 735 тысяч тенге;
2) затраты – 161 458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 155 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 155 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 155 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2019 № 23-129-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Каракай на 2019 год, согласно приложению 19.
10. Утвердить бюджет поселка Асыката на 2019-2021 годы согласно приложениям 20, 21 и 22 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 384 507 тысяч тенге:
налоговые поступления – 35 837 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 348 620 тысяч тенге;
2) затраты – 398 996 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 489 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 489 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 14 489 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2019 № 23-129-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 696 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 23-129-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).
7. 2019 жылға Қазыбек би ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 15-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Қарақай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 161 303 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 518 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 50 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 151 735 мың теңге;
2) шығындар – 161 458 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 155 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 155 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 155 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 23-129-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).
9. 2019 жылға Қарақай ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 19-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Асықата кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 20, 21 және 22-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 384 507 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 35 837 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 50 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 348 620 мың теңге;
2) шығындар – 398 996 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 489 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 489 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14 489 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 23-129-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).

11. Утвердить бюджет сельского округа Абай на 2019-2021 годы согласно приложениям 23, 24 и 25 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 209 987 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 829 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 202 108 тысяч тенге;
2) затраты – 218 423 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 438 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –8 438 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 438 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2019 № 23-129-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Абай на 2019 год, согласно приложению 26.
13. Утвердить бюджет сельского округа Атамекен на 2019-2021 годы согласно приложениям 27, 28 и 29 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 224 118 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 052 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 214 016 тысяч тенге;
2) затраты – 224 275 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 157 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 157 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 157 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2019 № 23-129-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
14. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Атамекен на 2019 год, согласно приложению 30.
15. Утвердить бюджет сельского округа Ш.Дилдабеков на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

11. Абай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 23, 24 және 25-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 209 987 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 829 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 50 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 202 108 мың теңге;
2) шығындар – 218 423 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 436 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 436 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 436 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 23-129-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).
12. 2019 жылға Абай ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 26-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Атамекен ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 27, 28 және 29-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 224 118 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 052 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 50 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 214 016 мың теңге;
2) шығындар – 224 275 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 157 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 157 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 157 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 23-129-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).
14. 2019 жылға Атамекен ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 30-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
15. Ш.Ділдабеков ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 224 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 224 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 224 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2019 № 23-129-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
24. Утвердить объем поступлений в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения сельского округа Ынтымак на 2019 год, согласно приложению 50.
25. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности в организациях, финансируемых из районного бюджета, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
26. Государственному учреждению "Аппарат Жетысайского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 224 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 224 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 224 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 23-129-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).
24. 2019 жылға Ынтымақ ауылдық округінен ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсімдер көлемі 50-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
25. 2015 жылғы 23 қарашадағы Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 139-бабының 9 тармағына сәйкес 2018 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдарда жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелері белгіленсін.
26. "Жетісай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жетысайского района;

2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жетісай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Жетысайского районного маслихата после его официального опубликования.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата О. Асанов
Секретарь районного маслихата А. Утанов
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного
маслихата от 28 декабря
2018 года № 10-64-VI
Бюджет города Жетысай на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 28.11.2019 № 23-129-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жетісай аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
27. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы О.Асанов
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Утанов
Жетісай аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № 10-64-VI
шешіміне 1 - қосымша
Жетісай қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркiстан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 23-129-VI шешiмiмен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгiзiледі).
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3