О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 27 февраля 2018 года № 18/202-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 5 марта 2018 года № 5508
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 5) пунктом 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 2018 года № 76 "Об увеличении годовых плановых назначений соответствующих бюджетных программ за счет остатков бюджетных средств 2017 года и использовании (доиспользовании) в 2018 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из республиканского бюджета в 2017 году", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5341, опубликован в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 232 468 578,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 144 469,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 315 401,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 198 008 707,8 тысяч тенге;
2) затраты – 237 668 680,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 415 225,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 818 163,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 402 937,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 315 611,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 315 611,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 930 938,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 930 938,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 18/202-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 наурызда № 5508 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағының 5) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2017 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен тиісті бюджеттік бағдарламалардың жылдық жоспарлы тағайындауларын ұлғайту және 2017 жылы республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттерінің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомаларын 2018 жылы пайдалану (толық пайдалану) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 23 ақпандағы № 76 қаулысына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тiркелген нөмiрі 5341, 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 232 468 578,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 144 469,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 315 401,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 198 008 707,8 мың теңге;
2) шығындар – 237 668 680,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 4 415 225,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 818 163,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 402 937,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 315 611,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 315 611,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 930 938,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 930 938,6 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.

229 330,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 792 857,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
520 036,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
340 281,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
583 703,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
358 304,0
261
Управление образования области
1 358 440,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 186 643,0
037
Социальная реабилитация
171 797,0
2
Социальная помощь
569 930,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
569 930,0
003
Социальная поддержка инвалидов
559 900,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
10 030,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 084 269,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 957 331,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
186 237,0
007
Капитальные расходы государственного органа
7 000,0
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
2 402,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
195 538,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
4 528,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

229 330,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 792 857,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
520 036,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
340 281,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
583 703,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
358 304,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 358 440,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 186 643,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
171 797,0
2
Әлеуметтiк көмек
569 930,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
569 930,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
559 900,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 030,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 084 269,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 957 331,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
186 237,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 000,0
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 402,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
195 538,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
4 528,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

1 568 404,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
452 102,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
24 124,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
36 000,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
231 771,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 249 225,0
263
Управление внутренней политики области
10 712,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 712,0
298
Управление государственной инспекции труда области
116 226,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
98 019,2
003
Капитальные расходы государственного органа
18 207,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
24 631 836,7
1
Жилищное хозяйство
8 317 090,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 910,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 910,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 303 180,8
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 684 739,1
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 618 441,7
2
Коммунальное хозяйство
16 314 745,9
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
16 314 745,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
111 531,0
005
Капитальные расходы государственного органа
857,0
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 796 507,9
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

1 568 404,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
452 102,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
24 124,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
36 000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
231 771,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 249 225,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
10 712,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
10 712,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
116 226,2
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
98 019,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 207,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
24 631 836,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 317 090,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 910,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 910,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 303 180,8
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 684 739,1
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 618 441,7
2
Коммуналдық шаруашылық
16 314 745,9
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
16 314 745,9
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 531,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
857,0
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 796 507,9
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

116 224,0
273
Управление культуры, архивов и документации области
255 539,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
67 680,0
003
Капитальные расходы государственного органа
18 368,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
71 650,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
97 841,0
286
Управление туризма и внешних связей области
114 597,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
46 855,0
003
Капитальные расходы государственного органа
948,0
004
Регулирование туристской деятельности
66 794,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 101 822,7
1
Топливо и энергетика
1 101 822,7
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
615 652,0
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
615 652,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
486 170,7
007
Развитие теплоэнергетической системы
152,0
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
486 018,7
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 081 839,2
1
Сельское хозяйство
16 858 187,8
255
Управление сельского хозяйства области
16 549 090,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
135 155,0
002
Поддержка семеноводства
800 584,0
003
Капитальные расходы государственного органа
40 600,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
168 561,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
607 938,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
16 700,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1 179 382,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
41 278,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

116 224,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
255 539,0
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 680,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 368,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
71 650,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
97 841,0
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
114 597,0
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 855,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
948,0
004
Туристік қызметті реттеу
66 794,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 101 822,7
1
Отын және энергетика
1 101 822,7
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
615 652,0
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
615 652,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
486 170,7
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
152,0
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
486 018,7
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 081 839,2
1
Ауыл шаруашылығы
16 858 187,8
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
16 549 090,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
135 155,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
800 584,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
40 600,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
168 561,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
607 938,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
16 700,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1 179 382,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
41 278,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

3 577,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 600 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 996 080,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 075 344,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
95 938,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
38 334,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 204 624,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
314 790,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
10 620,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
219 585,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14 184,8
020
Развитие объектов сельского хозяйства
14 184,8
719
Управление ветеринарии области
294 913,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
54 606,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
16 309,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
2 500,0
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
12 701,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
207 797,0
2
Водное хозяйство
441 265,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
441 265,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
10 914,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности

3 577,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 600 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 996 080,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
7 075 344,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
95 938,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
38 334,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 204 624,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
314 790,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
10 620,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
219 585,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 184,8
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
14 184,8
719
Облыстың ветеринария басқармасы
294 913,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 606,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
16 309,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
2 500,0
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
12 701,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
207 797,0
2
Су шаруашылығы
441 265,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
441 265,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
10 914,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

4 958 377,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
3 018 253,0
4
Воздушный транспорт
285 313,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
285 313,7
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
285 313,7
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 278 491,5
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 278 491,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
104 129,5
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
460 233,0
011
Капитальные расходы государственного органа
3 447,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 710 682,0
13
Прочие
10 206 772,5
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 978 935,8
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 949 810,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
150 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 559 496,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
156 010,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
84 304,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
29 125,8
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
29 125,8
9
Прочие
8 227 836,7
120
Аппарат акима области
34 818,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
34 818,0
257
Управление финансов области
689 197,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
689 197,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
2 669 985,9
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
2 669 985,9
261
Управление образования области
2 416 404,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства

4 958 377,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
3 018 253,0
4
Әуе көлiгi
285 313,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
285 313,7
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуе тасымалдарды субсидиялау
285 313,7
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 278 491,5
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 278 491,5
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 129,5
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
460 233,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 447,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 710 682,0
13
Басқалар
10 206 772,5
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 978 935,8
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 949 810,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
150 000,0
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 559 496,0
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
156 010,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
84 304,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
29 125,8
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
29 125,8
9
Басқалар
8 227 836,7
120
Облыс әкімінің аппараты
34 818,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
34 818,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
689 197,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
689 197,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
2 669 985,9
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
2 669 985,9
261
Облыстың білім басқармасы
2 416 404,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау