О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 августа 2018 года № 22/245-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 сентября 2018 года № 5674
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5341, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 декабря 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 245 060 138,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32 410 297,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 051 675,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 267,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 210 594 897,4 тысяч тенге;
2) затраты – 249 027 491,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 391 713,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 16 647 879,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 256 165,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 715 611,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 715 611,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 074 678,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 074 678,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить:
на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Абайскому району
94,8 процентов
Аягозскому району
63,6 процентов
Бородулихинскому району
98,3 процентов
Жарминскому району
94,1 процентов
Зайсанскому району

"2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 22 тамыздағы № 22/245-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қыркүйекте № 5674 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тiркелген № 5341, 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 245 060 138,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32 410 297,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 051 675,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 267,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 210 594 897,4 мың теңге;
2) шығындар – 249 027 491,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 8 391 713,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 16 647 879,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 256 165,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 715 611,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 715 611,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 074 678,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 074 678,7 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 2018 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері:
Абай ауданына
94,8 пайыз
Аягөз ауданына
63,6 пайыз
Бородулиха ауданына
98,3 пайыз
Жарма ауданына
94,1 пайыз
Зайсан ауданына

97,1 процентов
Зыряновскому району
98,2 процентов
Катон-Карагайскому району
97,6 процентов
Кокпектинскому району
99,3 процентов
Курчумскому району
95,6 процентов
городу Семей
98,5 процентов
городу Курчатову
98,8 процентов
городу Усть-Каменогорску
34,9 процентов
Урджарскому району
97,3 процентов
Шемонаихинскому району
98,5 процентов;
на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджеты Бескарагайского, Глубоковского, Тарбагатайского, Уланского районов и города Риддер по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Б. Нурасыл
Секретарь Восточно-Казахстанского
областного маслихата
В. Головатюк
Приложение к решению
Восточно-Казахстанского
областного маслихата

97,1 пайыз
Зырян ауданына
98,2 пайыз
Катонқарағай ауданына
97,6 пайыз
Көкпекті ауданына
99,3 пайыз
Күршім ауданына
95,6 пайыз
Семей қаласына
98,5 пайыз
Курчатов қаласына
98,8 пайыз
Өскемен қаласына
34,9 пайыз
Үржар ауданына
97,3 пайыз
Шемонаиха ауданына
98,5 пайыз;
Бесқарағай, Глубокое, Тарбағатай, Ұлан аудандарының және Риддер қаласының бюджеттеріне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2018 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Нұрасыл
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Головатюк
Шығыс Қазақстан облыстық
мәслихатының

20 400,4
296
Управление по мобилизационной подготовке области
201 794,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки
45 468,0
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
156 108,0
009
Капитальные расходы государственного органа
218,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11 978 806,6
1
Правоохранительная деятельность
11 978 806,6
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
11 978 806,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
10 451 946,9
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
9 175,0
006
Капитальные расходы государственного органа
1 230 838,7
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
82 339,0
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
136 203,0
015
Организация содержания служебных животных
35 534,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 770,0
04
Образование
37 617 433,6
1
Дошкольное воспитание и обучение
20 285,7
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
20 285,7
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
20 285,7
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
15 718 279,6
261
Управление образования области
9 155 249,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
2 394 787,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 765 979,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
211 656,0
055
Дополнительное образование для детей
155 157,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
265 219,0
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
3 972 487,0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования

20 400,4
296
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
201 794,0
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 468,0
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
156 108,0
009
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
218,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11 978 806,6
1
Құқық қорғау қызметi
11 978 806,6
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
11 978 806,6
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 451 946,9
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
9 175,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 230 838,7
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
82 339,0
014
Әкімшілік тәртіппен тұткындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
136 203,0
015
Қызметтік жануарларды ұстауды ұйымдастыру
35 534,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
32 770,0
04
Бiлiм беру
37 617 433,6
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
20 285,7
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
20 285,7
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
20 285,7
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
15 718 279,6
261
Облыстың білім басқармасы
9 155 249,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
2 394 787,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
1 765 979,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
211 656,0
055
Балаларға қосымша білім беру
155 157,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
265 219,0
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты
есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 972 487,0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

228 417,8
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 796 835,5
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
482 345,8
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
338 779,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
583 703,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
343 952,0
261
Управление образования области
1 377 022,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 204 769,0
037
Социальная реабилитация
172 253,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 434,4
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 434,4
2
Социальная помощь
673 923,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
673 923,0
003
Социальная поддержка инвалидов
663 893,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
10 030,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 236 435,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 109 220,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
248 854,8
007
Капитальные расходы государственного органа
14 636,0
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
2 402,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
261 954,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

228 417,8
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 796 835,5
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
482 345,8
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
338 779,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
583 703,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
343 952,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 377 022,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 204 769,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
172 253,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 434,4
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 434,4
2
Әлеуметтiк көмек
673 923,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
673 923,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
663 893,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 030,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 236 435,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 109 220,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
248 854,8
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 636,0
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 402,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
261 954,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру

4 528,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1 689 261,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
399 172,0
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
24 124,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
46 200,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
145 967,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 272 121,2
263
Управление внутренней политики области
10 712,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 712,0
298
Управление государственной инспекции труда области
116 503,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
98 296,2
003
Капитальные расходы государственного органа
18 207,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
36 007 858,8
1
Жилищное хозяйство
14 994 544,9
251
Управление земельных отношений области
39 205,0
011
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на изъятие земельных участков для государственных нужд
39 205,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
264 628,0
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
264 628,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
13 910,0
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 910,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
14 676 801,9
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 734 325,7
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

4 528,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 689 261,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
399 172,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
24 124,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
46 200,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
145 967,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 272 121,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
10 712,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
10 712,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
116 503,2
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
98 296,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 207,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
36 007 858,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
14 994 544,9
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
39 205,0
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39 205,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
264 628,0
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
264 628,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 910,0
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 910,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
14 676 801,9
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 734 325,7
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

168 561,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
24 000,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
548 630,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
16 700,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1 179 382,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
41 278,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 577,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 600 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 996 080,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 075 344,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
33 300,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
38 334,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 675 346,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
314 790,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
10 620,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
219 585,0
071
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
108 977,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
246 522,7
020
Развитие объектов сельского хозяйства
246 522,7
719
Управление ветеринарии области

168 561,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
24 000,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
548 630,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
16 700,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1 179 382,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
41 278,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 577,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 600 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 996 080,0
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
7 075 344,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
33 300,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
38 334,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 675 346,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
314 790,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
10 620,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
219 585,0
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
108 977,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
246 522,7
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
246 522,7
719
Облыстың ветеринария басқармасы

2 099 810,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
150 000,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 709 496,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
156 010,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
84 304,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
807 888,5
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
807 888,5
9
Прочие
6 137 964,9
120
Аппарат акима области
133 638,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
133 638,0
257
Управление финансов области
703 573,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
703 573,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
280 197,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
280 197,0
261
Управление образования области
2 487 406,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
2 487 406,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
224 460,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
208 586,3
003
Капитальные расходы государственного органа
15 874,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 260 670,6
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 243 917,6
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
16 753,0
285
Управление физической культуры и спорта области
48 020,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
48 020,0
14
Обслуживание долга
43 916,4
1
Обслуживание долга
43 916,4

2 099 810,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
150 000,0
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 709 496,0
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
156 010,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
84 304,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
807 888,5
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
807 888,5
9
Басқалар
6 137 964,9
120
Облыс әкімінің аппараты
133 638,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
133 638,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
703 573,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
703 573,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
280 197,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
280 197,0
261
Облыстың білім басқармасы
2 487 406,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
2 487 406,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
224 460,3
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
208 586,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 874,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 260 670,6
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
2 243 917,6
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
16 753,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
48 020,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
48 020,0
14
Борышқа қызмет көрсету
43 916,4
1
Борышқа қызмет көрсету
43 916,4