О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 27 апреля 2018 года № 25/159-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 мая 2018 года № 5-2-170. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI.
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 32/212-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5622), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5364) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 37 010 252,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 270 092,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 87 792,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 585 537,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 066 831,4 тысяч тенге;"
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 40 470 441,7 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – 143 449,6 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 143 449,6 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -3 964 820,9 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 964 820,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 27 сәуірдегі № 25/159-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 мамырда № 5-2-170 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 21.12.2018 № 32/212-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/213-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5622 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5364 тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 37 010 252,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 270 092,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 87 792,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 585 537,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 066 831,4 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 40 470 441,7 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 143 449,6 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 143 449,6 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;"
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -3 964 820,9 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 964 820,9 мың теңге.";
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"Утвердить резерв местного исполнительного органа города Семей – 378 868,4 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в следующей редакции, согласно приложению 1;
приложение 6 изложить в следующей редакции, согласно приложению 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии городского маслихата С. Покатилов
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1к решению
от 27 апреля 2018 года
№ 25/159-VI
Приложение 1к решению

"Семей қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 378 868,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша келесі редакцияда жазылсын;
2-қосымшаға сәйкес 6-қосымша келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы С. Покатилов
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов
2018 жылғы 27 сәуірдегі
№ 25/159-VI шешiмге
1-қосымша

352 993,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 860 200,5
1
Социальное обеспечение
125 096,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
27 896,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
27 896,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
97 200,0
010
Государственная адресная социальная помощь
97 200,0
2
Социальная помощь
1 606 733,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 606 733,5
004
Программа занятости
432 362,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 994,0
007
Оказание жилищной помощи
62 000,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
70 995,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
302 568,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
98 785,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
163 173,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
231 633,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
149 859,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
86 363,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
128 371,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
128 371,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 685,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
124 686,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 309 019,3
1
Жилищное хозяйство
5 561 215,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 318 483,5
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4 003 364,1
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 307 789,4
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

352 993,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 860 200,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
125 096,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
27 896,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
27 896,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
97 200,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
97 200,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 606 733,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 606 733,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
432 362,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 994,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
62 000,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
70 995,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
302 568,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
98 785,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
163 173,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
231 633,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
149 859,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
86 363,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
128 371,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
128 371,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 685,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
124 686,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 309 019,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 561 215,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 318 483,5
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4 003 364,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 307 789,4
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру

485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
143 449,6
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
143 449,6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-3 964 820,9
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
3 964 820,9
Приложение 2 к решению
от 27 апреля 2018 года
№ 25/159- VI
Приложение 6 к решению
от 22 декабря 2017 года
№ 21/129-VI
Бюджетные программы сельских округов, поселков в бюджете на 2018 год
тысяч тенге
№
Наименование сельского округа, поселка
Всего
в том числе по программам
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
022 "Капитальные расходы государственного органа"

485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
143 449,6
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
143 449,6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-3 964 820,9
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
3 964 820,9
2018 жылғы 27 сәуірдегі
№ 25/159-VI шешiмге
2-қосымша
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 21/129-VI шешiмге
6-қосымша
2018 жылға арналған ауылдық округтері мен кенттердің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
№
Ауылдық округтің, кенттің атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты "
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"