О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 15 июня 2018 года № 27/174-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 июня 2018 года № 5-2-180. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI.
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 32/212-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 июня 2018 года № 20/233-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5648), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5364, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 38 810 890,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 094 157,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 87 792,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 585 537,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 043 404,1 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 42 581 079,7 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – -166 550,4 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 143 449,6 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 310 000,0 тысяч тенге;";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"Принять к исполнению на 2018 год нормативы распределения доходов в бюджет города по социальному налогу и индивидуальному подоходному налогу в размере 98,5 процентов, согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 июня 2018 года № 20/233-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5648).";

"Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 15 маусымдағы № 27/174-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 маусымда № 5-2-180 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 21.12.2018 № 32/212-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 20/233-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5648 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5364 тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 38 810 890,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 094 157,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 87 792,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 585 537,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 043 404,1 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 42 581 079,7 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -166 550,4 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 143 449,6 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 310 000,0 мың теңге;";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018 жылға арналған әлеуметтік салық және жеке табыс салығы бойынша табысты бөлу нормативтері Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 6 маусымдағы № 20/233-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 5648 болып тіркелген) шешіміне сәйкес 98,5 пайыз атқарылуға алынсын.";

97 200,0
010
Государственная адресная социальная помощь
97 200,0
2
Социальная помощь
1 631 469,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 631 469,5
004
Программа занятости
456 781,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 994,0
007
Оказание жилищной помощи
62 000,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
70 995,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
300 962,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
99 005,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
163 757,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
232 528,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
149 859,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
86 587,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
114 946,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
114 946,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 685,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
111 261,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 589 056,1
1
Жилищное хозяйство
6 931 151,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 688 240,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 906 337,1
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 720 573,0
07
1
467
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
54 000,0
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7 330,0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)

97 200,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
97 200,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 631 469,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 631 469,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
456 781,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 994,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
62 000,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
70 995,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
300 962,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
99 005,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
163 757,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
232 528,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
149 859,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
86 587,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
114 946,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
114 946,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 685,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
111 261,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 589 056,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
6 931 151,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 688 240,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 906 337,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 720 573,0
07
1
467
025
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
54 000,0
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
7 330,0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі