О признании утратившим силу решение акима города Семей от 4 апреля 2018 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима города Семей Восточно-Казахстанской области от 26 июля 2018 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 июля 2018 года № 5-2-185
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Семей РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Семей от 4 апреля
2018 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5-2-163, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 апреля 2018 года, в газетах "Семей таңы", "Вести Семей" 20 апреля 2018 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Семей Е. Салимов

"Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Семей қаласы әкімінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімінің 2018 жылғы 26 шілдедегі № 7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 шілдеде № 5-2-185 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 – бабына, 50 – бабының 2 – тармағына сәйкес, Семей қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Семей қаласы әкімінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-2-163 тіркелген, 2018 жылғы 11 сәуірде электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде, 2018 жылғы 20 сәуірде "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Семей қаласының әкімі Е. Сәлімов