О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 6 сентября 2018 года № 28/180-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 сентября 2018 года № 5-2-186. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI.
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 32/212-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 августа 2018 года № 22/245-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5674), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 22 декабря 2017 года № 21/129-VI "О бюджете города Семей на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5364, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2017 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 39 597 998,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 094 157,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 87 792,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 585 537,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 830 512,6 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 43 368 188,2 тысяч тенге;";

"Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 6 қыркүйектегі № 28/180-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 24 қыркүйекте № 5-2-186 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 21.12.2018 № 32/212-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 22 тамыздағы № шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5674 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласының мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 21/129-VI "Семей қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5364 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 39 597 998,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 094 157,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 87 792,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 585 537,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 830 512,6 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 43 368 188,2 мың теңге;";

192 140,3
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
136 537,3
022
Капитальные расходы государственного органа
55 603,0
452
Отдел финансов района (города областного значения)
145 607,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
79 061,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
12 786,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 948,0
018
Капитальные расходы государственного органа
12 048,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
37 764,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
60 039,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
54 136,0
004
Капитальные расходы государственного органа
3 903,0
061
Экспертиза и оценка документации по вопросам бюджетных инвестиций и государственно-частного партнерства, в том числе концессии
2 000,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
183 829,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
165 531,0
003
Капитальные расходы государственного органа
9 413,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 885,0
02
Оборона
86 438,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
62 123,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
62 123,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
24 315,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 235,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
19 080,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
67 747,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
67 747,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
67 747,0
04
Образование
14 155 399,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 492 272,1
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

192 140,3
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
136 537,3
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55 603,0
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
145 607,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 061,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
12 786,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 948,0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 048,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 764,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
60 039,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 136,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 903,0
061
Бюджеттік инвестициялар және мемлекеттік-жекешелік әріптестік, оның ішінде концессия мәселелері жөніндегі құжаттаманы сараптау және бағалау
2 000,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
183 829,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 531,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 413,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
8 885,0
02
Қорғаныс
86 438,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
62 123,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
62 123,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
24 315,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 235,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
19 080,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
67 747,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
67 747,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
67 747,0
04
Бiлiм беру
14 155 399,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 492 272,1
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

70 995,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
300 284,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
99 005,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
163 757,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
225 020,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
149 859,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
86 587,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
116 044,9
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 685,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
112 359,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
10 080 379,7
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 650 171,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 896 837,1
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 692 004,8
07
467
025
Приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
54 000,0
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
7 330,0
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
274 865,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
191 384,5
003
Капитальные расходы государственного органа
83,0
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
28 941,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2 875,9
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
50 000,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 580,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
515 487,5
005
Развитие коммунального хозяйства
16 161,1
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

70 995,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
300 284,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
99 005,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
163 757,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
225 020,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
149 859,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
86 587,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
116 044,9
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 685,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
112 359,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
10 080 379,7
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 650 171,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 896 837,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 692 004,8
07
467
025
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу
54 000,0
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
7 330,0
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
274 865,3
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
191 384,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
83,0
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
28 941,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
2 875,9
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
50 000,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 580,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
515 487,5
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
16 161,1
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту

001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
34 926,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
97 094,0
004
Капитальные расходы государственного органа
3 734,0
12
Транспорт и коммуникации
3 635 205,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 687,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
9 687,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 566 050,9
022
Развитие транспортной инфраструктуры
89 788,9
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 476 262,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
59 467,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог
57 617,3
003
Капитальные расходы государственного органа
1 850,2
13
Прочие
459 481,7
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
45 059,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
43 415,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 644,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 175,3
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4 175,3
452
Отдел финансов района (города областного значения)
378 868,4
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
378 868,4
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
20 000,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
2 695,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2 695,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
8 683,6
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года

001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 926,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
97 094,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 734,0
12
Көлiк және коммуникация
3 635 205,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 687,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 687,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 566 050,9
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
89 788,9
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 476 262,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
59 467,5
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 617,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 850,2
13
Басқалар
459 481,7
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
45 059,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 415,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 644,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 175,3
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4 175,3
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
378 868,4
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
378 868,4
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
20 000,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
2 695,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2 695,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8 683,6
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру

485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
143 449,6
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
143 449,6
Поступления от продажи финансовых активов государства
310 000,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-3 964 820,9
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
3 964 820,9
Приложение 2
к решению от 6 сентября
2018 года № 28/180-VI
Приложение 6
к решению от 22 декабря
2017 года № 21/129-VI
Бюджетные программы сельских округов, поселков в бюджете на 2018 год
тысяч тенге
Наименование сельского округа, поселка
Всего
в том числе по программам
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
022 "Капитальные расходы государственного органа"

485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
143 449,6
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
143 449,6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
310 000,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-3 964 820,9
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
3 964 820,9
2018 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 28/180-VI шешiмге
2-қосымша
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 21/129-VI шешiмге
6-қосымша
2018 жылға арналған ауылдық округтері мен кенттердің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
Ауылдық округтің, кенттің атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001 " Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер "
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"