О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 18/130-VI "О бюджете города Курчатов на 2018-2020 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 октября 2018 года № 25/194-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 ноября 2018 года № 5-3-131. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 27/206-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 27/206-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 октября 2018 года № 23/264-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5682) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 18/130-VI "О бюджете города Курчатов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5363, опубликовано 3 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 4 января 2018 года в областной газете "7 дней") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 036 466,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 032 691,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 889,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 221,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 992 665,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 162 251,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 389 565,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 438 455,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 48 890,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 900,0 тысяч тенге, в том числе:

"Курчатов қаласының 2018–2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Курчатов қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18/130-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қазандағы № 25/194-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 қарашада № 5-3-131 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/206-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 26.12.2018 № 27/206-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 - бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 - бабы 1- тармағы 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 қазандағы № 23/264-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5682 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5363 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 4 қаңтарда облыстық "7 дней" газетінде жарияланған) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 18/130-VI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 036 466,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 032 691,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 889,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 221,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 992 665,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 162 251,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 389 565,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 438 455,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 48 890,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 900,0 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 5 900,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 521 250,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 521 250,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 250 606,3 тысяч тенге.";
приложениям 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Т. Жаксыбаев
Секретарь
Курчатовского городского маслихата Г. Карымбаева
Приложение
к решению Курчатовского
городского маслихата

қаржы активтерін сатып алу – 5 900,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 521 250,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 521 250,0 мың теңге.";
6-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 250 606,3 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Жақсыбаев
Курчатов қалалық мәслихатының
хатшысы Г. Қарымбаева
Курчатов қалалық
мәслихатының