О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2018 года № 22/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 июня 2018 года № 5-4-176. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 38/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.12.2019 № 38/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 6 июня 2018 года № 20/233-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5648), Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 18/2-VI "О бюджете города Риддера на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5370, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Риддера на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 5703649,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3015062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34456 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2631631,3 тысяч тенге;
2) затраты – 5892411,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -150000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 150000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16973 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -55735,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55735,2 тысяч тенге.";
абзац первый пункта 3 изложить в следующей редакции:

"2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 22/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2018 жылғы 26 маусымда № 5-4-176 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 38/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 27.12.2019 № 38/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты 2018 жылғы 6 маусымдағы № 20/233-VI шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5648 болып тіркелген), Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті туралы" Риддер қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18/2-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5370 тіркелген, 2018 жылғы 4 қантарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Риддер қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5703649,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3015062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34456 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2631631,3 мың теңге;
2) шығындар – 5892411,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -150000 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 150000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16973 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55735,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55735,2 мың теңге.";
3-тармақтың бірінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:

"3. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год возврат трансфертов на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением законодательства в размере 115897 тысяч тенге, в том числе:";
абзац третий пункта 3 изложить в следующей редакции:
"24660 тыс. тенге – в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 505297,8 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в размере 277103 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства в размере 46806 тысяч тенге.";

"3. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты облыстық бюджет шығындарын өтеуге арналған трансферттерді қайтару 115897 мың теңге мөлшерінде көзделсін, соның ішінде:";
3-тармақтың үшінші абзацы келесі редакцияда жазылсын:
"24660 мың теңге – міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушінің сыйақы аударымдарының азаюына байланысты.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 505297,8 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер 277103 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы трансферттер жұмыспен нәтижелі қамтуға және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы бойынша еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс – шараларды жүзеге асыруға 46806 мың теңге мөлшерінде көзделсін.";

1466
004
Программа занятости
951
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
515
08
Культура, спорт, туризм, и информационное пространство
1761
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
242
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
148
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
94
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1519
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
132
003
Поддержка культурно-досуговой работы
698
006
Функционирование районных (городских) библиотек
576
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
113
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
260
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
260
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
260
Функциональная группа
Всего затраты (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Наименование
1
2
3
4
5
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
174
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
174
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
174
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
471283
01
Государственные услуги общего характера
12226
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
507
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
507
122
Аппарат акима района (города областного значения)
4233
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
4233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2311
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

1466
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
951
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
515
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1761
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
242
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
148
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
94
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1519
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
132
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
698
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
576
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
113
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
260
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
260
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
260
Функционалдық топ
Барлығы шығындар (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
11
Өнеркәсіп,сәулет, қалақұрылысы және құрылысқызметі
174
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
174
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
174
Жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге
471283
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
12226
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
507
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
507
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
4233
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2311
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

3194
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5474
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
5474
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
1836
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
1836
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
4496
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
4496
04
Образование
1422
464
Отдел образования района (города областного значения)
1422
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
1422
08
Культура, спорт, туризм, и информационное пространство
2990
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1505
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
1505
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1485
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
1485
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2149
460
Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)
2149
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений на территории района (города областного значения)
2149
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1915
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1915
Функциональная группа
Всего затраты (тысяч тенге)
Администратор бюджетных программ
Бюджетная программа
Наименование
1
2
3
4
5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
1915
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
29421
04
Образование
29421

3194
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5474
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджетті атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5474
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
1836
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1836
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
4496
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4496
04
Білім беру
1422
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1422
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1422
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
2990
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1505
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1505
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1485
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1485
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
2149
460
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі
2149
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
2149
11
Өнеркәсіп,сәулет, қалақұрылысы және құрылысқызметі
1915
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1915
Функционалдық топ
Барлығы шығындар (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1915
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
29421
04
Білім беру
29421

457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
29421
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
29421
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2074
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2074
464
Отдел образования района (города областного значения)
2074
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2074
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
320296
12
Транспорт и коммуникации
320296
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
320296
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
320296
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
115897
15
Трансферты
115897
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
115897
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
115897
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
156198
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
156198
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
156198
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
156198

457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
29421
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
29421
Патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы (балаларды) асырап-бағу
2074
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2074
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2074
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2074
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
320296
12
Көлік және коммуникация
320296
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
320296
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
320296
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
115897
15
Трансферттер
115897
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
115897
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
115897
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
156198
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
156198
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
156198
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
156198