О снятии ограничительных мероприятий и признания утратившим силу постановления акимата города Риддера от 5 января 2017 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Бутаково города Риддера"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 апреля 2018 года № 5595
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Риддера № 27 от 21 декабря 2017 года, акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Бутаково города Риддера в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Риддера от 05 января 2017 года № 5 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Бутаково города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4862, опубликовано 10.02.2017 г. в газете "Лениногорская правда" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 02 февраля 2017 года).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Ж. Муратов

Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Риддер қаласының Бутаково ауылына шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" Риддер қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 5 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 наурыздағы № 222 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 сәуірде № 5595 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-бабының 2-тармағының 10) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Риддер қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 27 ұсынымының негізінде Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ірі қара малдардың бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Риддер қаласының Бутаково ауылында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Риддер қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 05 қаңтардағы № 5 "Риддер қаласының Бутаково ауылына шектеу iс-шараларын белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4862 тіркелген, 10.02.2017 жылы "Лениногорская правда" газетінде жарияланған және 2017 жылғы 02 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Ж. Мұратов