О ставках фиксированного налога
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2018 года № 20/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 апреля 2018 года № 5596.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:

Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 наурыздағы № 20/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 сәуірде № 5596 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсанындағы Кодексінің (Салық кодексі) 546 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына 1- тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Риддера и административно-подчиненных городу населенных пунктов на единицу налогообложения в месяц согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата от 29 декабря 2010 года № 29/7 - IV "О ставках фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-142, опубликовано в газете "Лениногорская правда" от 28 января 2011 года).

1. Риддер қаласы және қалаға әкімшілік бағынышты елді мекендерінде қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге бірыңғай айлық мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Тіркелген салық мөлшерлемелері туралы" Риддер қалалық маслихатының 2010 жылғы 29 желтоқсанындағы № 29/7 - IV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-142 тіркелген, 2011 жылғы 28 қантарда "Лениногорская правда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 01 января 2020 года.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.07.2019 № 34/6-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и действует до 01 января 2020 года).
Председатель сессии В. Стребков
Секретарь городского маслихата И. Панченко
Приложение
к решению Риддерского
городского
маслихата № 20/3-VI

3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 01 қаңтарға дейін қолданылады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 18.07.2019 № 34/6-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылғы 01 қаңтарға дейін қолданылады).
Сессия төрағасы В. Стребков
Қалалық мәслихаттың хатшысы И. Панченко
Ридлдер қалалық мәслихатының