О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2018 года № 23/2-VІ. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 мая 2018 года № 5-5-147. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2018 года № 30/4-VI.
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2018 № 30/4-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VI "О внесении изменений в решение Восточно- Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5622), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 22.06.2018 № 25/5-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5369, опубликовано в газете "Абай елі" от 1 - 7 января, от 8 - 15 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 285 881,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 335 440,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 937,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 700,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 925 531,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 285 881,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 522,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 43 290,0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 23/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай ауданындағы Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 мамырда № 5-5-147 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 30/4-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/213-VІ (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5622 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 22.06.2018 № 25/5-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5369 болып тіркелген, 2018 жылғы 1-7 қаңтардағы, 8-15 қаңтардағы "Абай елі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 285 881,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 335 440,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 937,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 700,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 2 925 531,7 мың теңге;
2) шығындар – 3 285 881,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 522,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43 290,0 мың теңге;

погашение бюджетных кредитов – 11 768,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретание финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 31 522,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 31 522,0 тысяч тенге;
поступления займов – 43 290,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 768,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 273,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Б. Оразбаев
Секретарь маслихата Е. Лдибаев
Приложение
к решению Абайского
районного маслихата

бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 768,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31 522 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 522,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 43 290,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 768,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 273,1 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Оразбаев
Мәслихат хатшысы Е. Лдибаев
Абай аудандық мәслихатының

76 326,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73 720,0
005
Государственная адресная социальная помощь
73 720,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 606,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 606,0
2
Социальная помощь
205 080,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
205 080,0
002
Программа занятости
75 466,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 900,0
006
Оказание жилищной помощи
7 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 496,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 500,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29 915,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 690,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 613,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30 182,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30 182,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 022,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 500,0
021
Капитальные расходы государственного органа
160,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
500,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
114 405,1
2
Коммунальное хозяйство
42 480,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 480,1
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
28 268,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
14 212,1
3
Благоустройство населенных пунктов
71 925,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

76 326,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73 720,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
73 720,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 606,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 606,0
2
Әлеуметтiк көмек
205 080,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
205 080,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
75 466,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 900,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 500,0
007
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
35 496,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 500,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29 915,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
16 690,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 613,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30 182,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30 182,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 022,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 500,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
500,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
114 405,1
2
Коммуналдық шаруашылық
42 480,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42 480,1
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
28 268,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
14 212,1
3
Елді-мекендерді көркейту
71 925,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі