О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 23 октября 2018 года № 27/4-VІ. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 1 ноября 2018 года № 5-5-157. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2018 года № 30/4-VI.
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2018 № 30/4-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/264-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5682), Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решением Абайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/3-VІ "О бюджете Абайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5369, опубликовано в газете "Абай елі" от 1-7 января, от 8-15 января 2018 года, в эталонном контрольном банке нормативного правового акта Республики Казахстан в электронном виде от 8 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 622 588,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 338 338,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 862,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 877,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 278 511,4 тысяч тенге;
2) затраты – 3 638 861,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 522,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 290,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 768,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 23 қазандағы № 27/4-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Абай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 1 қарашада № 5-5-157 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 30/4-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 25.12.2018 № 30/4-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/264-VІ (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5682 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/3-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5369 болып тіркелген, 2018 жылғы 1-7 қаңтардағы, 8-15 қаңтардағы "Абай елі" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіде 2018 жылғы 8 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 622 588,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 338 338,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 862,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 877,0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 3 278 511,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 638 861,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 522,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43 290,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 768,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47 795,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47 795,1 тысяч тенге;
поступление займов – 43 290,0 тысяч тенге;
погашение займов – 11 768,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 16 273,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 47 795,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47 795,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 43 290,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 768,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 273,1 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.