Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 9 февраля 2018 года № 19/136-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 февраля 2018 года № 5491. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 16.01.2023 № 21/428-VII.
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата области Абай от 16.01.2023 № 21/428-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030), Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б. Кусагов
Секретарь Аягозского районного маслихата С. Искаков
Приложение к решению
Аягозского районого маслихата

Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 9 ақпандағы № 19/136-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 ақпанда № 5491 болып тіркелді. Күші жойылды – Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 21/428-VII шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды – Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 16.01.2023 № 21/428-VII шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10030 болып тіркелген) сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Кусагов
Аягөз аудандық
мәслихат хатшысы С. Искаков
Аягөз аудандық мәслихатының

от 9 февраля 2018 года
№ 19/136 -VI
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Аягозскому району
Сноска. Приложение - в редакции решения Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14.05.2019 № 37/252-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№
Объекты накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма, кубический метр на 1 расчетную единицу
1
Домовладения благоустроенные
1 житель

2018 жылғы 9 ақпандағы
№ 19/136-VI шешімінің
қосымшасы
Аягөз ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 14.05.2019 № 37/252-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылдық норма, 1 есептік бірлік текше метрге
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын