О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 октября 2018 года № 28-2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 1 ноября 2018 года № 5-8-175. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 31-2-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 31-2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 октября 2018 года № 23/264-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5682) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5362, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4327531,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 867890,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11334,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8027 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3440279,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4366400,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33910 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57720 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23810 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қазандағы № 28-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 1 қарашада № 5-8-175 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 31-2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 31-2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 10 қазандағы № 23/264-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5682 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5362 нөмірімен тіркелген, Казакстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 4 қантарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4327531,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 867890,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11334,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8027 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3440279,6 мың теңге;
2) шығындар – 4366400,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33910 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57720 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23810 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 тенге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 72779,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72779,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 57720 тысяч тенге;
погашение займов – 23810 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38869,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 225185 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 298854 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 20011,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Апенов
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72779,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72779,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 57720 мың тенге;
қарыздарды өтеу– 23810 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 38869,7 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 225185 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 298854 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға арналған нысаналы трансферттер 20011,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес аталған шешімнің 1, 5 - қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Апенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының

46609
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
46609
9
Прочие услуги в области образования
117735,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
117735,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
27631
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
56880,3
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
23
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка- сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11112
023
Методическая работа
13419
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8670
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
328076
1
Социальное обеспечение
43835
464
Отдел образования района (города областного значения)
4145
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1488
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2657
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
39690
010
Государственная адресная социальная помощь
39690
2
Социальная помощь
274570
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
274570
004
Программа занятости
67449
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24418
007
Оказание жилищной помощи
19587
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2375
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39307
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
84790
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6295
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30349
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
9671
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

46609
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
46609
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
117735,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
117735,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27631
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
56880,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
23
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11112
023
Әдістемелік жұмыс
13419
067
Ведомстволықбағыныстағымемлекеттікмекемелерменұйымдардыңкүрделішығыстары
8670
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
328076
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
43835
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
4145
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1488
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2657
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
39690
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
39690
2
Әлеуметтік көмек
274570
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
274570
004
Жұмыспенқамту бағдарламасы
67449
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24418
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
19587
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2375
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
39307
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
84790
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6295
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30349
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
9671
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

5282
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
5282
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
123901
1
Сельское хозяйство
89341
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19556
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19556
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
69785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20875
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2110
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2064
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
236
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
44500
6
Земельные отношения
15547
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15547
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11826
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3721
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
19013
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
19013
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19013
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13426,4
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13426,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13426,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13426,4
12
Транспорт и коммуникации
68513
1
Автомобильный транспорт
68513
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18180
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
18180
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

5282
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5282
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
123901
1
Ауыл шаруашылығы
89341
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19556
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19556
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
69785
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20875
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2110
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2064
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
236
011
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
44500
6
Жер қатынастары
15547
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
15547
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11826
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
3721
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
19013
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
19013
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19013
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
13426,4
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
13426,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13426,4
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13426,4
12
Көлiк және коммуникация
68513
1
Автомобиль көлiгi
68513
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
18180
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18180
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі