О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 16 ноября 2018 года № 29-2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 23 ноября 2018 года № 5-8-185. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 32-7-VI.
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 32-7-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Бородулихинского районного маслихата от 19 октября 2018 года № 28-2-VI "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17-2-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-8-175) Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 28 декабря 2017 года № 18-2-VI "О бюджетах Бель-Агачского, Бородулихинского, Новопокровского, Новошульбинского, Переменовского сельских и Жезкентского поселкового округов Бородулихинского района на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5428, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года, в районных газетах "Пульс района", "Аудан тынысы" 26 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –26799,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10350 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16409,1 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 қарашадағы № 29-2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 23 қарашада № 5-8-185 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 32-7-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 32-7-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 - бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017жылғы 22 желтоқсандағы № 17-2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 19 қазандағы № 28-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-8-175 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауданының Белағаш, Бородулиха, Новопокровка, Новошульба, Переменовка ауылдық және Жезкент кенттік округтерінің бюджеттері туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 18-2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5428 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қантарда, "Пульс района", "Аудан тынысы" аудандық газеттерінде 2018 жылғы 26 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджетін тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26799,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16409,1 мың теңге;

2) затраты – 26799,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Бель-Агачского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 432,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Бородулихинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 129818,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 50604 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79014,1 тысяч тенге;
2) затраты – 129818,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 3803,1 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33693,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9170 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24423,1 тысяч тенге;
2) затраты – 33693,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 432,1 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Новошульбинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 43022,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13064 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29935,1 тысяч тенге;
2) затраты – 43022,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;

2) шығындар – 26799,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
3- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2018 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 432,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2018-2020 жылдарға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетін тиісінше 4, 5, 6- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129818,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 50604 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79014,1 мың теңге;
2) шығындар – 129818,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2018 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3803,1 мың теңге сомасында ескерілісін.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. 2018-2020 жылдарға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшалаға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33693,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9170 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24423,1 мың теңге;
2) шығындар – 33693,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 432,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43022,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13064 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29935,1 мың теңге;
2) шығындар – 43022,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 432,1 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить бюджет Переменовского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 20748,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5490 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15238,1 тысяч тенге;
2) затраты – 20748,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Предусмотреть в бюджете Переменовского сельского округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 432,1 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в следующей редакции:
"16. Утвердить бюджет Жезкентского поселкового округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 165565,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43017 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 950 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121598,1 тысяч тенге;
2) затраты – 165565,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. Предусмотреть в бюджете Жезкентского поселкового округа на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 432,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В. Ежова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. 2018 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 432,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. 2018-2020 жылдарға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20748,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15238,1 мың теңге;
2) шығындар – 20748,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. 2018 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 432,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
16-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"16. 2018-2020 жылдарға арналған Жезкент кенттіқ округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 165565,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 43017 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 950 мың теңге;
трансферттер түсімі – 121598,1 мың теңге;
2) шығындар – 165565,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. 2018 жылға арналған Жезкент кенттік округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 432,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 - қосымшаларына сәйкес аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 - қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Ежова
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының