О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2018-2020 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 ноября 2018 года № 26/3-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 декабря 2018 года № 5-9-187. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5438, опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1) и 2) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 19084,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3794 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14290,1 тысяч тенге;
2) затраты – 19084,1 тысячи тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 94400 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37842,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 16577,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39980,1 тысяч тенге;
2) затраты – 94400 тысяч тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 7 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 21993 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1260,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11616,1 тысяч тенге;
2) затраты – 21993 тысячи тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 10 изложить в следующей редакции:
"1) доходы –21870,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8722 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1596,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтер бюджеттері туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 26/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5-9-187 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 - бабының 4 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтер бюджеттері туралы" Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5438 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілер Эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 22 қаңтарда электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19084,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14290,1 мың теңге;
2) шығындар – 19084,1 мың теңге;";
4-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 94400 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37842,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16577,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39980,1 мың теңге;
2) шығындар – 94400 мың теңге;";
7-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21993 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1260,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11616,1 мың теңге;
2) шығындар – 21993 мың теңге;";
10-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 21870,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8722 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1596,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

неналоговые поступления – 2431,3 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11440,2 тысяч тенге;
2) затраты – 26426,5 тысяч тенге;";
подпункты 1) и 2) пункта 37 изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 26180,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9676 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15004,1 тысячи тенге;
2) затраты – 26180,1 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В. Бородина
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Баймульдинов
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата

салықтық емес түсімдер – 2431,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11440,2 мың теңге;
2) шығындар – 26426,5 мың теңге;";
37-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
37-тармақтың 1) және 2) тармақшалары келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 26180,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9676 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15004,1 мың теңге;
2) шығындар – 26180,1 мың теңге;";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Бородина
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Баймульдинов
Глубокое
аудандық мәслихатының