О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/144-VI "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 апреля 2018 года № 20/190-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 4 мая 2018 года № 5-10-140. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 28/238-VI.
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 28/238-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5622) Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 17/144-VІ "О бюджете Жарминского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5385, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2018 года, в газете "Қалба тынысы" от 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6992353,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2101285,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8118,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59824,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4823126,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7028959,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 44763,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64935,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20172,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге,
в том числе:

"2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 20/190-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 4 мамырда № 5-10-140 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 28/238-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 28/238-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/213-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5622 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жарма ауданының бюджеті туралы" Жарма аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/144-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5385 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 9 қантарда, "Қалба тынысы" газетінің 2018 жылғы 12 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6992353,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2101285,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8118,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 59824,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4823126,6 мың теңге;
2) шығындар – 7028959,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 44763,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64935,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20172,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -81368,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 81368,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 64935,0 тысяч тенге;
погашение займов – 20172,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36605,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -81368,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 81368,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 64935,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20172,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36605,4 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.