О бюджете города районного значения, сельских округов Зайсанского района на 2019-2021 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 34-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Зайсанского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 января 2019 года № 5-11-187. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 50-6/1.
Сноска. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.02.2020 № 50-6/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-184) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айнабулакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 61798,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4772 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –56801,2 тысяч тенге;
2) затраты – 62441,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -643,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
643,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 643,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2019 № 47-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Айнабулакского сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 37351 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 34-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зайсан аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 10 қаңтарда № 5-11-187 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 ақпандағы № 50-6/1 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 24.02.2020 № 50-6/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" №33-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-184 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61798,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4772 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 56801,2 мың теңге;
2) шығындар – 62441,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -643,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 643,2мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 643,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 29.11.2019 № 47-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 37351 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.

2-1. Используемые остатки бюджетных средств 643,2 тысяч тенге распределить согласно приложению 1-1 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2019 № 37-8/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 66476,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4927 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 173 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –61376,7 тысяч тенге;
2) затраты – 67266,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -789,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
789,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 789,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.11.2019 № 47-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете Дайырского сельского округа на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме 40704 тысяч тенге.
4-1. Используемые остатки бюджетных средств 789,4 тысяч тенге распределить согласно приложению 4-1 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2019 № 37-8/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет города Зайсан на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 403120,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 111117 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –281703,9 тысяч тенге;
2) затраты - 404796,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

2-1. 643,2 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 1-1- қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 15.03.2019 № 37-8/1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019-2021 жылдарға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –66476,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4927 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –173 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 61376,7 мың теңге;
2) шығындар – 67266,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -789,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 789,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 789,4 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 29.11.2019 № 47-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 40704 мың тенге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4-1. 789,4 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4-1-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 15.03.2019 № 37-8/1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019-2021 жылдарға арналған Зайсан қаласының бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 403120,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 111117 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –281703,9 мың теңге;
2) шығындар – 404796,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –0,0мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2019 № 37-8/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии К. Шалбарбаев
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев
Приложение 1
к решению Зайсанского
районного маслихата
от 28 декабря 2018 года
за № 34-1
Бюджет Айнабулакского сельского округа на 2019 год

Ескерту. Шешім 16-1 тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 15.03.2019 № 37-8/1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Шалбарбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев
Зайсан аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 34-1 шешіміне 1- қосымша
2019 жылға арналған Айнабұлақ ауылдық округінің бюджеті

Приложение 16-1
к решению Зайсанского
районного Маслихата
от 28 декабря 2018 года
за №34-1
Используемые остатки бюджетных средств бюджета Кенсайского сельского округа
Сноска. Решение дополнено приложением 16-1 в соответствии с решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.03.2019 № 37-8/1 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
552,8
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
552,8

16-1-қосымша
Кеңсай ауылдық бюджетінің бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары
Ескерту. Шешім 16-1-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 15.03.2019 № 37-8/1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
552,8
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
552,8