О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 16 апреля 2018 года № 28/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2018 года № 5-12-149. Утратило силу решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 42/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата Зыряновского района от 3 апреля 2018 года № 27/17-VI "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 25 декабря 2017 года № 24/2-VI "О Зыряновском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-148), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018 -2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5436, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2018 года) следующие изменения:
2. Пункты 1, 2, 3 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Зыряновска на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 314783,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 266299,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3510,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44974,0 тысяч тенге;
2) затраты – 314783,0 тысяч тенге;

2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 28/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 17 сәуірде № 5-12-149 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 29.12.2018 № 42/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6- бабының 1- тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған Зырян аудандық бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 3 сәуірдегі 27/17-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-12-148 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018- 2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5436 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 қаңтарда электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2. 1, 2, 3- тармақтар келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 314783,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер– 266299,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 3510,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер– 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі– 44974,0 мың теңге;
2) шығындар – 314783,0 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Предусмотреть в бюджете города Зыряновска на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города в районный бюджет в сумме 118921 тысяча тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Зыряновска на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 44974,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
5. Пункты решения 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 без изменения.
6. Утвердить бюджет города Серебрянска на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 79122 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 620 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге
поступления трансфертов – 46732 тысяч тенге;
2) затраты – 79122 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
7. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 18513 тысяч тенге.
8. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2018 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 28219 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет поселка Новая Бухтарма на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 29940 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28577 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1050 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 313 тысяч тенге;
2) затраты – 29940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2018 жылға арналған Зырян қаласының бюджетінде қаланың бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алулар көлемі 118921 мың теңге сомасында көзделсін.
3. 2018 жылға арналған Зырян қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 44974,0 мың теңге сомасында көзделсін.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
5. Шешімнің 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22- тармақтары өзгеріссіз.
6. 2018-2020 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79122 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 620 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 46732 мың теңге;
2) шығындар – 79122 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
7. 2018 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 18513 мың теңге сомасында көзделсін.
8. 2018 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар көлемі 28219 мың теңге сомасында көзделсін.
9. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңа Бұқтырма кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 29940 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 28577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1050 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 313 мың теңге;
2) шығындар – 29940 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
10. Предусмотреть в бюджете поселка Новая Бухтарма на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка в районный бюджет в сумме 5855 тысяч тенге.
11. Предусмотреть в бюджете поселка Новая Бухтарма на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 313 тысяч тенге.
12. Утвердить бюджет поселка Зубовск на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18754 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9857 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8844 тысячи тенге;
2) затраты – 18754 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
13. Предусмотреть в бюджете поселка Зубовск на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 311 тысяч тенге.
14. Предусмотреть в бюджете поселка Зубовск на 2018 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 8533 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет поселка Октябрьский на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 18163 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10931 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7182 тысячи тенге;
2) затраты – 18163 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
10. 2018 жылға арналған Жаңа Бұқтырма кентінің бюджетінде кенттің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алулар көлемі 5855 мың теңге сомасында көзделсін.
11. 2018 жылға арналған Жаңа Бұқтырма кентінің бюджетінде аудан бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 313 мың теңге сомасында көзделсін.
12. 2018-2020 жылдарға арналған Зубовск кентінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18754 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9857 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8844 мың теңге;
2) шығындар – 18754 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
13. 2018 жылға арналған Зубовск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 311 мың теңге сомасында көзделсін.
14. 2018 жылға арналған Зубовск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар көлемі 8533 мың теңге сомасында көзделсін.
15. 2018-2020 жылдарға арналған Октябрск кентінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18163 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10931 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7182 мың теңге;
2) шығындар – 18163 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
16. Предусмотреть в бюджете поселка Октябрьский на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 313 тысяч тенге.
17. Предусмотреть в бюджете поселка Октябрьский на 2018 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 6869 тысяч тенге.
18. Утвердить бюджет Малеевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 30596 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7681 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 22865 тысяч тенге;
2) затраты – 30596 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
19. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 313 тысяч тенге.
20. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2018 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 22552 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 20838 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6053 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 42 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14743 тысячи тенге;
2) затраты – 20838 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
22. Предусмотреть в бюджете Соловьевского сельского округа на 2018 год объем целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 313 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
16. 2018 жылға арналған Октябрьск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 313 мың теңге сомасында көзделсін.
17. 2018 жылға арналған Октябрьск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар көлемі 6869 мың теңге сомасында көзделсін.
18. 2018-2020 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 30596 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22865 мың теңге;
2) шығындар – 30596 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
19. 2018 жылға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 313 мың теңге сомасында көзделсін.
20. 2018 жылға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар көлемі 22552 мың теңге сомасында көзделсін.
21. 2018-2020 жылдарға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20838 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6053 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14743 мың теңге;
2) шығындар – 20838 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
22. 2018 жылға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 313 мың теңге сомасында көзделсін.

23. Предусмотреть в бюджете Соловьевского сельского округа на 2018 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 14430 тысяч тенге.
24. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Р. Зиннуров
Секретарь маслихата Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение
к решению маслихата
Зыряновского района
от 16 апреля 2018 года
№ 28/2-VI
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района
от 29 декабря 2017 года

23. 2018 жылға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар көлемі 14430 мың теңге сомасында көзделсін.
24. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Зиннуров
Зырян ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян ауданының
мәслихатының
2018 жылғы 16 сәуірдегі
№ 28/2-VI шешіміне
қосымша
Зырян ауданының
мәслихатының
2017 жылғы 29 желтоқсандағы