О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 22 ноября 2018 года № 38/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 ноября 2018 года № 5-12-173. Утратило силу решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 42/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата Зыряновского района от 15 ноября 2018 года № 37/2-VI "О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 25 декабря 2017 года № 24/2-VI "О Зыряновском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-171), маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 29 декабря 2017 года № 25/2-VI "О бюджете города Зыряновска, города Серебрянска, поселка Новая Бухтарма, поселка Октябрьский, поселка Зубовск, Малеевского сельского округа, Соловьевского сельского округа на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5436, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2018 года) следующие изменения:
пункты 1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 16, 19 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Зыряновска на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 359242,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 306021,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4568,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 48653,1 тысяч тенге;
2) затраты – 359242,4 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 22 қарашадағы № 38/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 28 қарашада № 5-12-173 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 29.12.2018 № 42/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған Зырян аудандық бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 24/2–VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 37/2 – VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-171 тіркелген) сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018- 2020 жылдарға арналған Зырян қаласының, Серебрянск қаласының, Жаңа Бұқтырма кентінің, Октябрьск кентінің, Зубовск кентінің, Малеевск ауылдық округінің, Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 25/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5436 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 қаңтарда электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 4, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 16, 19 - тармақтар келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Зырян қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 359242,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 306021,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4568,2 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 48653,1 мың теңге;
2) шығындар – 359242,4 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
2. Предусмотреть в бюджете города Зыряновска на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета города в районный бюджет в сумме 132679,1 тысяча тенге.
4. Утвердить бюджет города Серебрянска на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы 79493,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32184,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2879,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44429,3 тысяч тенге;
2) затраты – 79493,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
6. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2018 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 27219 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет поселка Новая Бухтарма на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 42672,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27967,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14412,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 292,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42672,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
8. Предусмотреть в бюджете поселка Новая Бухтарма на 2018 год объем бюджетных изъятий из бюджета поселка в районный бюджет в сумме 11490,0 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет поселка Зубовск на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
2. 2018 жылға арналған Зырян қаласының бюджетінен аудандық бюджетке 132679,1 мың теңге сомасына бюджет қаражаттарын алып қою көлемі қарастырылсын.
4. "1. 2018-2020 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79493,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32184,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2879,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 44429,3 мың теңге;
2) шығындар – 79493,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
6. 2018 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінен аудандық бюджеттен 27219,0 мың теңге сомасына субвенциялар қарастырылсын.
7. 2018-2020 жылдарға арналған Жаңа Бұқтырма кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 42672,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27967,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14412,7 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 292,0 мың теңге;
2) шығындар – 42672,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге".
8. Жаңа Бұқтырма кентінің бюджетінен аудандық бюджетке 11490,0 мың теңге сомасына кенттің бюджетінен бюджет қаражаттарын алып қою көлемі қарастырылсын.
10. 2018-2020 жылдарға арналған Зубовск кентінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

1) доходы 24933,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9328,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 883,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 14722,0 тысячи тенге;
2) затраты – 24933,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года
Председатель сессии О. Ледянкин
Секретарь маслихата
Зыряновского района Л. Гречушникова
Приложение 1
к решению маслихата
Зыряновского района

1) кірістер – 24933,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9328,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 883,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 14722,0 мың теңге;
2) шығындар – 24933,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы О. Ледянкин
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Зырян ауданының
мәслихатының