О бюджете Соловьевского сельского округа на 2019-2021 годы
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 42/6-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5-12-186. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/8-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 05.01.2020 № 61/8-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 821 "О переименовании Зыряновского района и города Зыряновск Восточно-Казахстанской области в район Алтай и город Алтай Восточно-Казахстанской области", со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 27.03.2019 № 46/4-VI (вводится в действие c 01.01.2019).
1. Утвердить бюджет Соловьевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 35061,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7494,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27512,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36693,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1632,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1632,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1632,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.11.2019 № 56/8-VI (вводится в действие c 01.01.2019).
2. Предусмотреть в бюджете Соловьевского сельского округа на 2019 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 15643,0 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5-12-186 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/8-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 05.01.2020 № 61/8-VI шешімімен 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 821 "Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданын және Зырян қаласын Шығыс Қазақстан облысының Алтай ауданы және Алтай қаласы деп қайта атау туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 27.03.2019 № 46/4-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2019-2021 жылдарға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 35061,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7494,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27512,0 мың теңге;
2) шығындар – 36693,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1632,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1632,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1632,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.11.2019 № 56/8-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 15643,0 мың теңге сомада субвенциялар көлемі қарастырылсын.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.11.2019 № 56/8-VI (вводится в действие c 01.01.2019).
3. Предусмотреть в бюджете Соловьевского сельского округа на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 10000 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Соловьевского сельского округа на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1869,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.11.2019 № 56/8-VI (вводится в действие c 01.01.2019).

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.11.2019 № 56/8-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019 жылға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 10000 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.
4. 2019 жылға арналған Соловьево ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 1869,0 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.11.2019 № 56/8-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).