О бюджете города Серебрянска на 2019-2021 годы
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 42/3-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5-12-187. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/3-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 05.01.2020 № 61/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 821 "О переименовании Зыряновского района и города Зыряновск Восточно-Казахстанской области в район Алтай и город Алтай Восточно-Казахстанской области", со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 12.04.2019 № 47/8-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
1. Утвердить бюджет города Серебрянска на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 121770,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37259,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 817,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 83694,1 тысяч тенге;
2) затраты – 127488,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5717,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5717,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5717,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 13.12.2019 № 59/5-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2019 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 24249,0 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5-12-187 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 05.01.2020 № 61/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 821 "Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданын және Зырян қаласын Шығыс Қазақстан облысының Алтай ауданы және Алтай қаласы деп қайта атау туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 - бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 12.04.2019 № 47/8-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2019-2021 жылдарға арналған Серебрянск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 121770,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 37259,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 817,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 83694,1 мың теңге;
2) шығындар – 127488,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5717,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5717,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге
қарыздарды өтеу – 0 теңге
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5717,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 13.12.2019 № 59/5-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 24249,0 теңге сомада субвенциялар көлемі қарастырылсын.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.11.2019 № 56/4-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из областного бюджета в сумме 56011,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 13.12.2019 № 59/5-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Предусмотреть в бюджете города Серебрянска на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 3434,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20.11.2019 № 56/4-VI (вводится в действие с 01.01.2019).

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.11.2019 № 56/4-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2019 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен 56011,1 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 13.12.2019 № 59/5-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған Серебрянск қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен 3434,0 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 20.11.2019 № 56/4-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).