О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 4 января 2018 года № 15/144-VI "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 декабря 2018 года № 23/194-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 19 декабря 2018 года № 5-13-155. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 24/214-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 24/214-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 4 января 2018 года № 15/144 - VІ "О бюджетах Алтынбельского, Катон-Карагайского, Улкен Нарынского сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5435, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 год) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Алтынбельского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 554,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 240,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1829,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 485,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 554,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:

"2018-2020 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 15/144–VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 23/194-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 5-13-155 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 24/214-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 24/214-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 – тармағының 1) тармақшасына сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған Алтынбел, Катонқарағай, Үлкен Нарын ауылдық округтерінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 15/144-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5435 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Алтынбел ауылдық округінің бюджеті 1 - қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 554,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 4 240,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1829,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсiмдерi – 32 485,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 554,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.".
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии В. Малахов
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 23/194-VI
от 12 декабря 2018 года
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского районного
маслихата № 15 /144 -VI

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 4, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
4. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Малахов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 23/194- IV шешіміне
1 қосымша
Катонқарағай аудандық
мәслихатының