О бюджете Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 24/200-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2019 года № 5-13-159. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 35/299-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2019 № 35/299-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5704), Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 776 757,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 631 109,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 657,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 898,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 128 093,0 тысяч тенге;
2) затраты – 6 780 265,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 140 180,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 170 437,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30257,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 143 688,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143 688,7 тысяч тенге:
поступление займов – 170 437,5 тысяч тенге;
погашение займов – 30 257,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 508,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09.12.2019 № 34/294-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 3 573 983,0 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 15 қаңтарда № 5-13-159 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 35/299-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280 -VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5704 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 776 757,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 631 109,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 657,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 898,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 128 093,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 780 265,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 140 180,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 170 437,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 257,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -143 688,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143 688,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 170 437,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 257,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 508,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 09.12.2019 № 34/294-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 3 573 983,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.

3. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 13 000,0 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете субвенцию передаваемую в сельские округа в сумме 228 610,0 тысяч тенге, в том числе:
- Алтынбельский сельский округ - 40 273,0 тысяч тенге;
- Катон-Карагайский сельский округ – 67 917,0 тысяч тенге.
- Улкен Нарынский сельский округ – 120 420,0 тысяч тенге;
6. Утвердить перечень бюджетных программ на 2019 год, финансируемых из местного бюджета согласно приложению 4.
7. Учесть перечень бюджетных программ на 2019 год не подлежащих секвестру согласно приложению 5.
8. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета на 2019 год согласно приложению 6.
9. Учесть перечень целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на 2019 год согласно приложению 7.
10. Учесть перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2019-2021 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 8.

3. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласының азаматтық қызметшілеріне бюджет қаражаты есебінен қызметтің, осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленеді.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 13 000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Ауылдық округтерге берілетін субвенция 228 610,0 мың теңге сомасында аудан бюджетінде ескерілсін, соның ішінде:
- Алтынбел ауылдық округі – 40 273,0 мың теңге;
- Катонқарағай ауылдық округі – 67 917,0 мың теңге;
- Үлкен Нарын ауылдық округі– 120 420,0 мың теңге;
6. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы трансферттер және даму трансферттері 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен түскен нысаналы ағымдағы және даму трансферттері 7-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
10. 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 8-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

11. Учесть предусмотренные средства для реализации мер социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов на 2019 год согласно приложению 9.
12. Учесть предусмотренные средства резерва местного исполнительного органа района на 2019-2021 годы согласно приложению 10.
13. Учесть предусмотренные распределение сумм на трансферты органам местного самоуправления на 2019 год согласно приложению 11.

11. 2019 жылға арналған ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген қаражат 9-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
12. 2019-2021 жылдарға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдарының резервінен қарастырылған қаражат 10-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
13. 2019 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына қарастырылған трансферттер сомасын бөлу 11-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

500,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17940,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15086,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2540,0
007
Капитальные расходы государственного органа
314,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19528,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
19528,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22503,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22503,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17668,0
015
Капитальные расходы государственного органа
4835,0
12
Транспорт и коммуникации
105649,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25966,5
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
25966,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79682,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
78682,7
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1000,0
13
Прочие
48636,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
48636,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5827,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
38326,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4483,0
14
Обслуживание долга
46,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46,7
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета

500,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17940,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15086,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2540,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
314,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19528,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
19528,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22503,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22503,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17668,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4835,0
12
Көлiк және коммуникация
105649,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25966,5
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
25966,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79682,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
78682,7
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1000,0
13
Басқалар
48636,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
48636,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5827,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38326,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4483,0
14
Борышқа қызмет көрсету
46,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46,7
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
003
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
122
Аппарат акима района (города областного значения)
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
005
Дополнительное образование для детей и юношества
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Бiлiм беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
002
Программа занятости
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Оказание жилищной помощи
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
021
Капитальные расходы государственного органа
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
015
Освещение улиц в населенных пунктах
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
003
Капитальные расходы государственного органа
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
007
Функционирование районных (городских) библиотек
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
14
Обслуживание долга
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
038
Субвенции
051
Трансферты органам местного самоуправления
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
Поступление от продажи финансовых активов государства
V. Дефицит (профицит) бюджета
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
7
Поступления займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
16
Погашение займов
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
8
Используемые остатки бюджетных средств
01
Остатки бюджетных средств
1
Свободные остатки бюджетных средств
Свободные остатки бюджетных средств
Приложение 5
к решению Катон-Карагайского
районного маслихата
№ 24/200-VI

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14
Борышқа қызмет көрсету
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
038
Субвенциялар
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім-шарттары
16
Қарыздарды өтеу
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
Катонқарағай
аудандық мәслихатының

1) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 15/132-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5377, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 8 января 2018 года);
2) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 30 марта 2018 года №16/148-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 15/132-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-130, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 10 мая 2018 года);
3) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 20 июня 2018 года № 18/168-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 15/132-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-140, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 10 июля 2018 года);
4) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 14 сентября 2018 года № 20/179-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 15/132-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-147, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 1 октября 2018 года);
5) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 20 ноября 2018 года № 22/191-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 15/132-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-154, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 12 декабря 2018 года);
6) Решение Катон-Карагайского районного маслихата от 14 декабря 2018 года № 23/195-VІ "О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 15/132-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-156, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов в Республике Казахстан в электронном виде 28 декабря 2018 года).

1) "2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/132-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5377 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 8 қаңтарда жарияланған);
2) "2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/132-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 16/148-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-13-130 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 мамырда жарияланған);
3) "2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/132–VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 маусымдағы № 18/168-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-13-140 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 10 шілдеде жарияланған);
4) ) "2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/132–VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 20/179-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-13-147 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 1 қазанда жарияланған);
5) "2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/132–VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 22/191-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-13-154 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда жарияланған);
6) "2018-2020 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/132–VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 23/195-VІ шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-13-156 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда жарияланған).