О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 5 января 2018 года № 18/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2018-2020 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 марта 2018 года № 21/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 апреля 2018 года № 5-14-158. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 января 2019 года № 33/2-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11.01.2019 № 33/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Курчумского районного маслихата от 13 марта 2018 года № 20/2-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5554), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 5 января 2018 года № 18/2-VI "О бюджете сельских округов Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5430, опубликовано 23 февраля 2018 года в районной газете "Рауан-Заря" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Курчумского сельского округа Курчумского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 73520 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 43831 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 2080 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 27609 тысяч тенге;
2) затраты - 73520 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

"Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы № 18/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 21/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 16 сәуірде № 5-14-158 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 33/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 11.01.2019 № 33/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6- бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, "Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI "Күршім ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 20/2-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5554 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Күршім ауданының ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қаңтардағы № 18/2-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5430 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 23 ақпандағы "Рауан-Заря" аудандық газетінде және 2018 жылғы 19 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданының Күршім ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 73520 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 43831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2080 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 27609 мың теңге;
2) шығындар - 73520 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 0,0 тысяч тенге.";
в пункте 3:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы - 38166 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 13000 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 65 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 25101 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты - 38166 тысяч тенге;";
в пункте 5:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы - 22837 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4200 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 31 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 18606 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты - 22837 тысяч тенге;";
в пункте 7:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы - 32989 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5000 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1112 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 26877 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты - 32989 тысяч тенге;";
в пункте 9:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы - 24658 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 4765 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 18 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 19875 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) затраты - 24658 тысяч тенге;";

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсуі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланатын қалдықтары - 0,0 мың теңге.";
3 тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 38166 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 13000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 65 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 25101 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар - 38166 мың теңге;";
5 тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер 22837 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 31 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 18606 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар - 22837 мың теңге;";
7 тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер 32989 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1112 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 26877 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар - 32989 мың теңге;";
9 тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер - 24658 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4765 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсуі - 19875 мың теңге;";
2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"2) шығындар - 24658 мың теңге;";