О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2018 года № 22/4-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 мая 2018 года № 5-14-161. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 32/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 12 апреля 2018 года № 19/213-VI "О внесении изменений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № решением "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5622), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5382, опубликовано 9 февраля 2018 года в районной газете "Рауан -Заря" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 5050505 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 556303 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 11167 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 18000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4465035 тысяч тенге;
2) затраты - 5081606,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 20826 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 51927,2 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 22/4-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 мамырда № 5-14-161 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 26.12.2018 № 32/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 сәуірдегі № 19/213-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5622 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5382 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 ақпандағы "Рауан-Заря" аудандық газетінде және 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5050505 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 556303 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11167 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 18000 мың теңге;
трансферттер түсім - 4465035 мың теңге;
2) шығындар - 5081606,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20826 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 51927,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -51927,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Л. Кумарова
Секретарь Курчумского
районного маслихата
М. Саганаков
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата
от 25 апреля 2018 года
№ 22/4-VI
Приложение 1
к решению Курчумского
районного маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 51927,2 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Құмарова
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы
М. Сағанақов
Күршім удандық мәслихатының
2018 жылғы 25 сәуірдегі
№ 22/4-VI шешіміне 1 қосымша
Күршім удандық мәслихатының

456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12052
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11490
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
19584
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
19444
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
140
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
195839
1
Сельское хозяйство
153952
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
153952
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
18606
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2983
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1493
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
23000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
107870
6
Земельные отношения
30919
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30919
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
30919
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10968
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10968
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10968
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9000
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9000
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
9000
12
Транспорт и коммуникации
13922
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6922
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6922
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7000
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
23542
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12052
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11490
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
19584
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19444
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
140
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
195839
1
Ауыл шаруашылығы
153952
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
153952
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18606
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2983
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1493
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
23000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
107870
6
Жер қатынастары
30919
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30919
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30919
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10968
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10968
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10968
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9000
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9000
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
9000
12
Көлiк және коммуникация
13922
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6922
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6922
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7000
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі