О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 марта 2018 года № 20/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 марта 2018 года № 5554. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2018 № 32/3-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно - Казахстанского областного маслихата от 27 февраля 2018 года № 18/202-VI "О внесении изменений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5508), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 17/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5382, опубликовано 9 февраля 2018 года в районной газете "Рауан -Заря" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 12, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 5036972 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 556303 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 11167 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 13000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4456502 тысяч тенге;
2) затраты - 5068073,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 20826 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 51927,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -51927,2 тысяч тенге.";

"2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 наурыздағы № 20/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 наурызда № 5554 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 26.12.2018 № 32/3-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 18/202-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5508 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 17/3-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5382 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 9 ақпандағы "Рауан-Заря" аудандық газетінде және 2018 жылғы 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 123 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5036972 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 556303 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 11167 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 13000 мың теңге;
трансферттер түсім - 4456502 мың теңге;
2) шығындар - 5068073,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 20826 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 51927,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 51927,2 мың теңге.";

55854
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14841
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
29350
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9663
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
434690
1
Социальное обеспечение
82300
464
Отдел образования района (города областного значения)
27498
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
27498
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
54802
010
Государственная адресная социальная помощь
54802
2
Социальная помощь
343446
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
343446
004
Программа занятости
137302
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34668
007
Оказание жилищной помощи
15000
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
125
009
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1836
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36929
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70889
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9700
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36997
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
8944
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
8944
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1941
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

55854
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14841
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
29350
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9663
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2000
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
434690
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
82300
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
27498
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
27498
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
54802
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
54802
2
Әлеуметтiк көмек
343446
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
343446
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
137302
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34668
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
15000
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
125
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1836
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36929
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70889
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
9700
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36997
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
8944
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
8944
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1941
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру