О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 сентября 2018 года № 25-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 19 сентября 2018 года № 5-15-123. Утратило силу - решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 30-2
Сноска. Утратило силу решением Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.12.2018 № 30-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 августа 2018 года № 22/245-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5674), Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 18-2 "О Кокпектинском районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5355, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 291 282,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 841 600,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 754,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 33 454,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 267 269,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6 155 993,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 556,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56 060,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 503,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 114 785,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 114 785,0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 қыркүйектегі № 25-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 қыркүйекте № 5-15-123 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 30-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 21.12.2018 № 30-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 22 тамыздағы "Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 22/245-VI (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5674 тіркелген) шешіміне сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 18-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5355 тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 291 282,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 841 600,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 754,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 33 454,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 267 269,3 мың теңге;
2) шығындар – 6 155 993,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 556,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 56 060,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 503,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 114 785,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 114 785,0 мың теңге;

поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 052,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 052,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 56 060,0 тысяч тенге;
погашение займов –20 503,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 120 700,6 тысяч тенге;
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в размере 323 795,5 тысяч тенге согласно приложению 4.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии, секретарь
Кокпектинского районного маслихата Т.Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата

мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 052,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 052,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 56 060,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 20 503,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 120 700,6 мың теңге;
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 4 қосымшаға сәйкес 2018 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 323 795,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Көкпекті
aудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының

2 700,0
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 985,0
67
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 797,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
338 773,5
1
Социальное обеспечение
79 266,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 174,0
30
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14 174,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
65 092,0
10
Государственная адресная социальная помощь
65 092,0
2
Социальная помощь
252 087,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
252 087,5
4
Программа занятости
87 228,5
6
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 871,0
7
Оказание жилищной помощи
2 044,0
9
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 077,0
11
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 806,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78 145,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 000,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43 916,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
7 420,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
7 420,0
18
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 000,0
50
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 420,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 374 239,8
1
Жилищное хозяйство
4 278,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 350,0
3
Организация сохранения государственного жилищного фонда
0,0
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 350,0

2 700,0
15
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12 985,0
67
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 797,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
338 773,5
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
79 266,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 174,0
30
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14 174,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
65 092,0
10
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
65 092,0
2
Әлеуметтiк көмек
252 087,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
252 087,5
4
Жұмыспен қамту бағдарламасы
87 228,5
6
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 871,0
7
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 044,0
9
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 077,0
11
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 806,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78 145,0
17
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2 000,0
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43 916,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
7 420,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
7 420,0
18
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 000,0
50
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
5 420,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 374 239,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 278,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 350,0
3
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
0,0
4
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 350,0

9 363,0
10
Капитальные расходы государственного органа
2 140,0
32
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
27 192,6
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16 559,6
3
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 483,0
6
Капитальные расходы государственного органа
150,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
164 523,4
1
Сельское хозяйство
136 001,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
136 001,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19 355,0
5
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 680,0
7
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 500,0
8
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 707,0
9
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
908,0
10
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 086,0
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
101 765,0
6
Земельные отношения
14 893,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 893,0
1
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 893,0
6
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
0,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13 629,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
13 629,4
99
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13 629,4
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 193,6
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26 193,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26 193,6
1
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 877,0
13
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

9 363,0
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 140,0
32
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
27 192,6
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 559,6
3
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10 483,0
6
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
164 523,4
1
Ауыл шаруашылығы
136 001,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
136 001,0
1
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 355,0
5
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 680,0
7
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 500,0
8
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 707,0
9
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
908,0
10
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 086,0
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
101 765,0
6
Жер қатынастары
14 893,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 893,0
1
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 893,0
6
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
0,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13 629,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
13 629,4
99
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13 629,4
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 193,6
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26 193,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26 193,6
1
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 877,0
13
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу