О внесении изменений в решение Тарбагатайского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете Тарбагатайского района на 2018 - 2020 годы"
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 5 декабря 2018 года № 31-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 14 декабря 2018 года № 5-16-161. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 32-2
Сноска. Утратило силу - решением Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 32-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 ноября 2018 года № 24/275-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5695) Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тарбагатайского районного маслихата "О бюджете Тарбагатайского района на 2018-2020 годы" от 22 декабря 2017 года № 20-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5357, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2018 года) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 886 240,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –723 640,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –26 763,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 387,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 126 450,1 тенге;
2) затраты – 9 900 591,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 080,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101 010,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 930,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 желтоқсандағы № 31-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 5-16-161 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 32-2 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2017 жылғы 13 желтоқсандағы Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы жылғы 15 қарашадағы № 24/275-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5695 нөмірімен тіркелген) сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Тарбағатай ауданының бюджеті туралы" Тарбағатай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5357 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 5 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 886 240,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 723 640,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 763,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 387,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 126 450,1 мың теңге;
2) шығындар – 9 900 591,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 080,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –101 010,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 930,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 98 431,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 98 431,1 тысяч тенге.
поступление займов – 101 010,0 тысяч тенге;
погашение займов – 16 930,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 351,1 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме – 1 307 544,1 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в районном бюджете на 2018 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме – 2 648 719,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
Секретарь Тарбагатайского
районного маслихата С. Жакаев
Приложение 1
к решению Тарбагатайского
районного маслихата

5) бюджет (профициті) тапшылығы – - 98 431,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 98 431,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 101 010,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 930,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14 351,1 мың теңге."
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018 жылға арналған аудандық бюджетке облыстық бюджеттен мынадай мөлшерде – 1 307 544,1 мың теңге нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен – 2 648 719,0 мың теңге көлемінде нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Тарбағатай аудандық
мәслихатының хатшысы С. Жақаев
Тарбағатай аудандық
мәслихатының

36 413,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 160,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 106,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
36 148,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 148,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 476,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 214,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6 338,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 120,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 593 793,7
1
Жилищное хозяйство
37 000,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
37 000,0
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
37 000,0
2
Коммунальное хозяйство
2 515 793,7
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 515 793,7
018
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 515 793,7
3
Благоустройство населенных пунктов
41 000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 000,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 000,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
40 000,0
023
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
40 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
403 795,3
1
Деятельность в области культуры
243 643,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
800,0
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
800,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
163 799,0
009
Поддержка культурно-досуговой работы
163 799,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

36 413,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
3 160,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 106,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
36 148,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 148,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 476,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 214,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 338,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 120,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 593 793,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
37 000,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
37 000,0
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
37 000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 515 793,7
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 515 793,7
018
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 515 793,7
3
Елді-мекендерді көркейту
41 000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 000,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1 000,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
40 000,0
023
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
40 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
403 795,3
1
Мәдениет саласындағы қызмет
243 643,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
800,0
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
800,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
163 799,0
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
163 799,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі