О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 154 "О бюджете Бозанбайского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 апреля 2018 года № 191. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 27 апреля 2018 года № 5-17-174. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 265
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2018 № 265 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Уланского районного маслихата № 186 от 4 апреля 2018 года "О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы", маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 4 января 2018 года № 158 "О бюджете Бозанбайского сельского округа Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5445, опубликовано 25 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Бозанбайского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложения соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 16611,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4902,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 673,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11036,0 тысячи тенге;
2) затраты – 16611,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

"2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 154 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі № 191 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 27 сәуірде № 5-17-174 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 265 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 28.12.2018 № 265 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1– тармағының 1) тармақшасына, "2018–2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық маслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ұлан аудандық маслихатының 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 186 шешіміне сәйкес, Ұлан аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018–2020 жылдарға арналған Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округінің бюджеті туралы" Ұлан аудандық маслихатының 2018 жылғы 4 қаңтардағы № 154 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5445 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған Бозанбай ауылдық округ бюджеті тиісінше қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 16611,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4902,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –673,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11036,0 мың теңге;
2) шығындар – 16611,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: