О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 декабря 2018 года № 253. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 декабря 2018 года № 5-17-209. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 257
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 257 (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5704), маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 137 "О бюджете Уланского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5378, опубликовано 12 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 6284326,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1174040,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6288,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 740499,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4363499,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5730378,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142242,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 164986,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22744,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 253 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 5-17-209 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 257 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 257 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1 – тармағының 1) – тармақшасына, "2018–2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176–VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5704 нөмірімен тіркелген) сәйкес, Ұлан аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018–2020 жылдарға арналған Ұлан ауданыңың бюджеті туралы" Ұлан аудандық маслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 137 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5378 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6284326,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1174040,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6288,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 740499,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4363499,6 мың теңге;
2) шығындар – 5730378,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 142242,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 164986,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 22744,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;