О переименовании улиц
Решение акима Егинсуского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 7 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 16 ноября 2018 года № 5-17-205
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии по Восточно-Казахстанской области от 2 марта 2018 года и учитывая мнения жителей села Жанузак, аким Егинсуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в Уланском районе селе Жанузак улицу "Первая" на улицу "Достық", улицу "Вторая" на улицу "Ардагер", улицу "Третья" на улицу "Бірлік", улицу "Четвертая" на улицу "Ынтымақ".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Аскабылов

Көше атауларын қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Егінсу ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 16 қарашада № 5-17-205 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Ресбликасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 2 наурыздағы қорытындысына сәйкес және Жанузақ ауылы тұрғындарының пікірі ескеріле отырып, Егінсу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан ауданы Жанұзақ ауылының "Бірінші" көшесі "Достық", "Екінші" көшесі "Ардагер", "Үшінші" көшесі "Бірлік" және "Төртінші" көшесі "Ынтымақ" деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Егінсу ауылдық округінің әкімі Б. Аскабылов