О переименовании улиц Школьная, Центральная села Алгабас
Решение акима Бозанбайского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2018 года № 8. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 декабря 2018 года № 5-17-207
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Алгабас, на основании заключения ономастической комиссии по Восточно-Казахстанской области от 15 июня 2018 года, аким Бозанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы "Школьная" села Алгабас на улицу "Сібе", "Центральная" на улицу "Орталық".
2. Контроль за исполнением решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Бустакбаев

Алғабас ауылындағы Школьная, Центральная көшелеріне қайта атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Бозанбай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 27 қарашадағы № 8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 11 желтоқсанда № 5-17-207 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, ауыл тұрғындарының пікірі ескеріле отырып, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 15 маусымдағы отырысының қорытындысы негізінде Бозанбай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданының Алғабас ауылындағы "Школьная" көшесіне "Сібе", "Центральная" көшесіне "Орталық", деп қайта атау берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі С. Бустақбаев