О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2018 года № 36-402/VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2019 года № 5-18-191. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 47-525/VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18- 189) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить бюджеты сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы в следующих объемах:
1. Алтыншокинский сельский округ Урджарского района на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 200,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 166,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 034,8 тысяч тенге;
2) затраты – 41 139,4 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -938,6 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –938,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2019 № 46-518/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Баркытбельский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 444,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 923,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 521,5 тысяч тенге;
2) затраты – 35 088,3 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -643,8 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 643,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2019 № 46-518/VI (вводится в действие с 01.01.2019).

Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-402/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5-18-191 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 47-525/VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсанындағы № 36-391/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-189 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері келесі көлемдерде бекітілсін:
1. Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 40 200,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 166,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 034,8 мың теңге;
2) шығындар – 41 139,4 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -938,6 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 938,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 46-518/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Үржар ауданының Барқытбел ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 34 444,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 923,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 521,5 мың теңге;
2) шығындар – 35 088,3 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -643,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 643,8 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 46-518/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

3. Бахтинский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 564,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 535,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 029,5 тысяч тенге;
2) затраты – 41 127,4 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -562,9 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 562,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2019 № 46-518/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Бестерекский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 548,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 051,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 497,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 155,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -607,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 607,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2019 № 46-518/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Кабанбайский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 422,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 268,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 154,4 тысяч тенге;
2) затраты – 51 901,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -5 478,6 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 478,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2019 № 46-518/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Каракольский сельский округ Урджарского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 973,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 801,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 172,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 173,8 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – -2 200,8 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 200,8 тысяч тенге.

3. Үржар ауданының Бақты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 40 564,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 535,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 029,5 мың теңге;
2) шығындар – 41 127,4 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -562,9 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 562,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 46-518/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Үржар ауданының Бестерек округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 32 548,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 051,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 497,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 155,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – -607,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 607,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 46-518/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Үржар ауданының Қабанбай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 46 422,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –21 268,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 154,4 мың теңге;
2) шығындар – 51 901,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 478,6 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 478,6 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 46-518/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Үржар ауданының Қарақол ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 41 973,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –2 801,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 172,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 173,8 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 2 200,8 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 200,8 мың теңге.

4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.11.2019 № 46-518/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии З. Бейсенбек
секретарь Урджарского
районного маслихата К. Карашев
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата

4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6000,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 46-518/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы З. Бейсенбек
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының