О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 марта 2018 года № 24-234/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 марта 2018 года № 5532. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 января 2019 года № 37-410/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.01.2019 № 37-410/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 18/202-VI от 27 февраля 2018 года "О внесении изменений в решение Восточно – Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VI "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5508), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5353, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 4 января 2018 года, газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 11 января 2018 года) следующие изменения
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 996 732,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 980 364,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 986,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 38 671,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 961 711,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10 035 583,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 592,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 61 328,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 736,0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 24-234/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 наурызда 2018 № 5532 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 37-410/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 25.01.2019 № 37-410/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы ақпандағы № 18/202-VI "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5508 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5353 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінің 2018 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 996 732,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 980 364,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 986,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 38 671,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 961 711,0 мың теңге;
2) шығындар – 10 035 583,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 43 592,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 61 328,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 736,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства-0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 82 443,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82 443,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 61 328,0 тысяч тенге;
погашение займов – 17 736,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 38 851,9 тысяч тенге.";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно  приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии С. Джакупов
секретарь Урджарского
районного маслихата
К. Карашев
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0, мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – - 82 443,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82 443,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 61 328,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 736,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 38 851,9 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің  1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Джакупов
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы
К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының

221 602,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
221 602,0
2
Финансовая деятельность
3 288,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 288,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 788,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
276 857,2
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
41 253,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
38 053,0
007
Капитальные расходы государственного органа
3 200,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
41 897,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
41 897,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
159 821,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
52 121,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
107 700,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
33 886,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
33 886,0
02
Оборона
22 344,0
1
Военные нужды
13 956,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 956,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13 956,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
8 388,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 388,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
8 388,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
0,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
0,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0

221 602,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
221 602,0
2
Қаржылық қызмет
3 288,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 288,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 788,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
276 857,2
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
41 253,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 053,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 200,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
41 897,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 897,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
159 821,2
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 121,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
107 700,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
33 886,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 886,0
02
Қорғаныс
22 344,0
1
Әскери мұқтаждар
13 956,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 956,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13 956,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
8 388,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 388,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8 388,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
0,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
0,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0

153 203,0
2
Социальная помощь
393 530,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
393 530,0
004
Программа занятости
155 737,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35 479,0
007
Оказание жилищной помощи
9 316,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 061,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68 409,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
42 848,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 883,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
59 797,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
15 648,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
15 648,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 953,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
12 695,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 086 176,0
1
Жилищное хозяйство
42 760,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 760,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
15 960,0
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
26 800,0
2
Коммунальное хозяйство
1 105 043,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 105 043,0
013
Развитие коммунального хозяйства
11 500,0
014
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 078 416,0
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
15 127,0
3
Благоустройство населенных пунктов
938 373,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 000,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
5 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

153 203,0
2
Әлеуметтiк көмек
393 530,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
393 530,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
155 737,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35 479,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 316,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 061,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68 409,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
42 848,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
15 883,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
59 797,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
15 648,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
15 648,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 953,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
12 695,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 086 176,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
42 760,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42 760,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
15 960,0
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
26 800,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 105 043,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 105 043,0
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
11 500,0
014
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 078 416,0
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
15 127,0
3
Елді-мекендерді көркейту
938 373,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 000,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
5 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

5 000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
45 647,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
131 984,0
6
Земельные отношения
19 087,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
19 087,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19 087,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
9 817,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 817,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 817,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20 000,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000,0
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
20 000,0
12
Транспорт и коммуникации
259 864,0
1
Автомобильный транспорт
255 364,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
255 364,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
255 364,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4 500,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 500,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
4 500,0
13
Прочие
44 129,0
9
Прочие
44 129,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 523,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
20 523,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1 707,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 707,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 899,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

5 000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
45 647,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
131 984,0
6
Жер қатынастары
19 087,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 087,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 087,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
9 817,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 817,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 817,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20 000,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
20 000,0
12
Көлiк және коммуникация
259 864,0
1
Автомобиль көлiгi
255 364,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
255 364,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
255 364,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4 500,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 500,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
4 500,0
13
Басқалар
44 129,0
9
Басқалар
44 129,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 523,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
20 523,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1 707,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 707,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 899,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу