О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 29 декабря 2017 года № 20/2-VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2018-2020 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 марта 2018 года № 22/2-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Шемонаихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2018 года № 5-19-179. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2018 года № 33/2-VI.
Сноска. Утратило силу решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2018 № 33/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Шемонаихинского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 21/2-VI "О внесений изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5544) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонахинского районного маслихата от 29 декабря 2018 года № 20/2-VI "О бюджетах города Шемонаиха, поселков Первомайский и Усть-Таловка, Вавилонского, Верх-Убинского, Выдрихинского и Зевакинского сельских округов Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5425, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 312 488 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 143 399 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 890 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 166 199 тысяч тенге;
2) затраты – 312 488 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 22/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Шемонаиха аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 30 наурызда № 5-19-179 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 29.12.2018 № 33/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 21/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5544 тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха қаласының, Первомайский және Усть-Таловка кенттерінің, Вавилон, Верх-Уба, Выдриха және Зевакино ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 20/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5425 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 19 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы, Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 312 488 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –143 399 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2890 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 166 199 мың теңге;
2) шығындар – 312 488 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 700 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 307 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 393 тысяч тенге;
2) затраты – 38 700 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 115 375 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 267 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 230 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 878 тысяч тенге;
2) затраты – 115 375 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 тысяч теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 700 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 307 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15393 мың теңге;
2) шығындар – 38 700 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың тенге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың тенге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 115 375 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 267 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 230 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90 878 мың теңге;
2) шығындар – 115 375 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың тенге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –23 112 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 963 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 17 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 132 тысячи тенге;
2) затраты – 23 112 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 058 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 234 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 866 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 958 тысяч тенге;
2) затраты – 28 058 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12.Утвердить бюджет Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың тенге.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 112 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 963 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 17 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 132 мың теңге;
2) шығындар – 23 112 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 058 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 234 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –1 866 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі –17 958 мың теңге;
2) шығындар – 28 058 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
12-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Выдриха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 25 380 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9664 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 706 тысяч тенге;
2) затраты – 25 380 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Утвердить бюджет Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы –29 689 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 344 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 921 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 424 тысячи тенге;
2) затраты – 29 689 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 и 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 и 7 к настоящему решению.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Е. Григорьева
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата
А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 26 марта 2018 года № 22/2-VI
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата

1) кірістер – 25 380 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 706 мың теңге;
2)шығындар – 25 380 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу– 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
14-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"14. 2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 689 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 344 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 921 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 424 мың теңге;
2) шығындар – 29 689 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 және 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 және 19-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
8. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы Е. Григорьева
Шемонаиха аудандық мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 26 наурыздағы
№ 22/2-VI шешіміне
1- қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының