О внесении изменений и дополнений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 марта 2018 года № 21/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 марта 2018 года № 5544. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI.
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2018 № 32/2-VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно- Казахстанского областного маслихата от 27 февраля 2018 года № 18/202-VІ "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/176-VІ "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5508) Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонахинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 19/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5371, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 182 403 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 552 781 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 8 001 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 609 821 тысяча тенге;
2) затраты – 4 263 805 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 479 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 430 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 951 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

"2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VІ шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2087 жылғы 15 наурыздағы № 21/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 5544 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 24.12.2018 № 32/2-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/176-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 27 ақпандағы № 18/202-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5508 тіркелген) сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5371 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 4 182 403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 552 781 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 001 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 800 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 609 821 мың теңге;
2) шығындар – 4 263 805 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 479 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 430 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 951 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 92 881 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 92 881 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 14 430 тысяч тенге;
погашение займов – 2 951 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 81 402 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 10 957 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 123 259 тысяч тенге.";
в пункте 13:
дополнить подпунктами 3) и 4) следующего содержания:
"3) на капитальные расходы государственного органа в сумме 6 240 тысяч тенге, согласно приложению 7;";
"4) на благоустройство и озеленение населенных пунктов в сумме 2 933 тысячи тенге, согласно приложению 8.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложениями 7 и 8 к указанному решению согласно приложениям 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Е. Григорьева
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата
А. Боровикова
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 15 марта 2018 года № 21/2-VI
Приложение 1
к решению Шемонаихинского
районного маслихата
от 22 декабря 2017 года
№ 19/2-VI
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 92 881 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92 881 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 14 430 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 951 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 81 402 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 10 957 мың теңге сомасында бекітілсін.";
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 123 259 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер көзделсін.";
13-тармақ:
мынадай мазмұндағы 3) және 4)-тармақшаларымен толықтырылсын:
"3) мемлекеттік органның күрделі шығыстарына 6 240 мың теңге сомасында, 7-қосымшаға сәйкес;";
"4) елді мекендерді абаттандыруға және көгалдандыруға 2 933 мың теңге сомасында, 8-қосымшаға сәйкес.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2 және 3-қосымшаларына сәйкес аталған шешім 7 және 8-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Сессия төрайымы Е. Григорьева
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Боровикова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
15 наурыздағы № 21/2-VI
шешіміне 1-қосымша
Шемонаиха аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
22 желтоқсандағы № 19/2-VI
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР